Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért kapcsolódik be állandóan...

Miért kapcsolódik be állandóan magától a tévém?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az elmúlt két hétben, ha nem nyomom ki a tévén a gombját, folyton bekapcsolódik, és ez idegesít. Éjszaka úgy alszom el, hogy nézem a tévét, de mindig beállítom, hogy 60 perc múlva álljon le. Le is áll szépen, nappal kipróbáltam, de időközönként magától bekapcsol, és ezt egyre gyakrabban csinálja.


Olyan, mintha a gombokat lenyomnám, mert van, mikor pl. a hetes csatornán kapcsol be, egyes esetekben pedig a 9-esnél, stb. Azt hittem eleinte, hogy ráülök, vagy valami, mert közelemben volt mindig a távirányító, de most, hogy a szekrényen tartom, távol magamtól, nem értem, hogy lehet ez.


Valaki tapasztalt már ilyesmit? Nemrég a húgom tévéje is ilyet csinált, de aztán valamiért abbahagyta.


18/L


2012. nov. 23. 12:40
1 2
 1/13 anonim válasza:

Van egy ilyen troll távirányító... nagyobb a hatótávolsága, mint egy rendesnek, és bármilyen tv-t ki-be lehet vele kapcsolni :D

Engedd le a redőnyt, és húzd el a függönyt! :D

2012. nov. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
vagy
2012. nov. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

szellemek :D

De próóbáld meg kivenni az elemeket a távirányítóból lehet az rossz

2012. nov. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Troll távirányító.. xD A függönyömet mindig elhúzom, és kb 2-3 hete van ez. :D


Az elemeset kipróbálom, köszi, már elég régóta van benne ez a mostani.. csak nem tudom, hogy kapcsolja be a tévét, mikor teljesen más irányba teszem. :D

2012. nov. 23. 12:59
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha szellemek azok, megyek az ezotéria kategóriába.. xD
2012. nov. 23. 13:00
 6/13 A kérdező kommentje:

Kivettem az elemeket a távirányítóból (nem raktam bele másikat), és nem is tudtam kapcsolgatni ugye így a tévét.. de az meg magától átkapcsolt másik csatornára, illetve még mindig kapcsol be, úgyhogy nem a távirányító/elem b.szakodik.

Miéééért? :(

2012. nov. 23. 22:59
 7/13 anonim válasza:

Hát, akkor szerintem 2 dolog lehetséges:


a.) Valaki szórakozik Veled a szomszédból egy másik távirányítóval. Valami olyasmi módon mint a Szomszéd nője mindíg zöldebb filmben. Nem tudom láttad-e.. :D


b.)

Hibás a készülék. :(


Ha csak az lenne a gond, hogy esténként bekapcsol magától, arra mondjuk megoldást jelenthet egy időkapcsolós konnektor. Kb. egy ezresből kijön egy. Be tudod vele állítani, hogy csak mondjuk reggel 8-tól délután 5-ig kapjon áramot a tévé.

2012. nov. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A szomszédból biztos nem, emeletes a házunk, és az ablakom nem is feléjük néz, úgyhogy szerintem ez kilőve, főleg, hogy hajnalban is be szokott kapcsolni, illetve délelőtt is, amikor a szomszédék dolgoznak, a gyerekeik pedig iskolába járnak..


Nem csak este kapcsol be sajnos, hanem random időközönként, "kénye-kedve" szerint. Egy ismerősöm mondta, hogy kísértetek vannak nálunk, de ez elég ésszerűtlen magyarázat rá..xD


Köszönöm a válaszodat!

2012. nov. 27. 21:07
 9/13 anonim válasza:
nézd meg hátha be van nyomva valami gomb :D
2013. jan. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Megoldódott a probléma..

Elvittük szerelőhöz, aki azt mondta, hogy a tv-n lévő lefelé gomb ragadt be, és időközönként ezért kapcsolódott be, mert érintkezési hiba miatt benyomódott (és egyébként minden gombbal bekapcsol a távirányítón, ezért is kapcsolt be a lefele gomb automatikus benyomódásakor is). Kicserélték, és most tökéletesen működik. :D

2013. jan. 20. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!