Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért kapcsolódik be állandóan...

Miért kapcsolódik be állandóan magától a tévém?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az elmúlt két hétben, ha nem nyomom ki a tévén a gombját, folyton bekapcsolódik, és ez idegesít. Éjszaka úgy alszom el, hogy nézem a tévét, de mindig beállítom, hogy 60 perc múlva álljon le. Le is áll szépen, nappal kipróbáltam, de időközönként magától bekapcsol, és ezt egyre gyakrabban csinálja.


Olyan, mintha a gombokat lenyomnám, mert van, mikor pl. a hetes csatornán kapcsol be, egyes esetekben pedig a 9-esnél, stb. Azt hittem eleinte, hogy ráülök, vagy valami, mert közelemben volt mindig a távirányító, de most, hogy a szekrényen tartom, távol magamtól, nem értem, hogy lehet ez.


Valaki tapasztalt már ilyesmit? Nemrég a húgom tévéje is ilyet csinált, de aztán valamiért abbahagyta.


18/L


2012. nov. 23. 12:40
1 2
 11/13 anonim válasza:

xD

Akkor a tv volt a troll :D


Pedig én reménykedtem a troll távirányítóban :D


1. voltam

2013. jan. 21. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ez a troll távirányító amúgy nem is rossz ötlet.. :D Húgommal eljátszanám párszor, na meg a szomszédokkal.. xD
2013. jan. 21. 17:45
 13/13 anonim válasza:

Amúgy merrefelé laksz?


Van kedved beszélgetni/ismerkedni? :)

2013. jan. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!