Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy fejhallgatót ésnem...

Vettem egy fejhallgatót ésnem tudom beinditani. Segtisssééég. (? )

Figyelt kérdés
Bedugomn oda azokat a kábeleket és akkor nem tudom, h hogyan kell beinditani ....
2012. dec. 9. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Van benne elég benzin?...


Viccet félretéve, milyen kábeleket és hol van az az "oda"?

2012. dec. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miben legyen benzin? Nem autóról van szó, hanem számitógépról. És oa ahova kell tenni azokat.
2012. dec. 9. 12:07
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Fejhallgatót nem szokás beindítani.Autót szoktak, fűnyírót, motort, stb.


De most, lévén Nem vagyok Uri Geller megpróbálom kitalálni, hogy ha már kábelekről beszélsz, akkor ez egy mikrofonos fejhallgató lehet feltételezésem szerint, ezek szerint van egy rózsaszín, meg egy zöld csatlakozó.Zöldet a zöldbe, rózsaszínt a rózsaszínbe.Feltéve ha ez áll fent.De általában a gépen a csatlakozók bemeneténél fel van tüntetve, hogy melyik mire való.

2012. dec. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire egyszerű vagy szólj "szakemberhez" Legalább a típusát írt már le, meg azt, hogy hova dugtál mit!
2012. dec. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon buta a kérdező, aki könnyen felhúzza magát a hülyéken az szerintem hagyja itt ezt a kérdést, kérdezővel is felesleges foglalkozni, szövegértése 0, azt sem érti mit kérdezünk tőle
2012. dec. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!