Okostelefont, tabletet vagy?

Figyelt kérdés
Karácsony előtt vagyunk és a 15 éves lányomnak szeretnék valami kis telefoont vagy tabletet venni. Igazából nem nagyon értek ehhez de mégis melyiket és milyen fajtát. De ne legyen drága sőt olcsó. Vagy ha nem tabletet vagy telefont akkor mit kapjon egy 15 éves lány aminek nagyon örülne?

2012. dec. 15. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy okostelefonnak biztos hogy nagyon örülne. Ha nincs még neki akkor kár is tovább gondolkodni tableten meg egyéb kütyün.
2012. dec. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de ha oksotelefont akkor melyiket ami olcsó és jó is :)
2012. dec. 15. 16:58
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Feltöltőkártyásban 30 alatt nem tudok jobb vételröl. Lehet itt is van hogy régi telefont leadjátok akkor még 5 ezerrel olcsóbb, csak hogyan magyarázod el a kölöknek hogy hova viszed a teloját karácsony elött 2 nappal?:D

2012. dec. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Galaxy mini vagy mini 2 Ez a kettő ami márkás (samsung) olcsó és jó egy kezdő androidosnak.
2012. dec. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tudom,hogy lejárt már a karácsony,én is okostelefont kapam szüleimtől, samsung galaxy y young,nagyon szeretem.
2013. jan. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!