Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jumbo vagy Brutal Gainer?...

Jumbo vagy Brutal Gainer? Jumbo 4.4 kilós, vagy vennék két 1.3 kilós Brutal Gainert, Melyikkel jönnék jobban ki? Jumbo többet hozna? Mind kettővel szedném a kreatint, és rendesen kajálnék mellette.

Figyelt kérdés
k
2012. jan. 10. 16:50
 1/5 dirtboy ***** válasza:

amelyik re jobban szükséged van,amelyik jobban kiegészíti az étrendedet azt szedd.

lehet hogy egyik sem a legjobb neked.

milyen kreatint fogsz szedni?

2012. jan. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
scitec cre extreme, nagyon sovány vagyok, jó izmos is , de nekem hiznom kellene!
2012. jan. 10. 16:56
 3/5 dirtboy ***** válasza:
41%

felejtsd el azt a kreatint mert sza r,ha kreatin kell akkor a tiszta 100%-os monodhidrátot vedd meg.

mint írtam a másik tápkieget a táplálkozásból a hiányosságot kell pótolni ezért olyat válasz ami azt maximálisan pótolja.

mivel nem tudom a tápanyag beviteled ezért én nem is tudom neked meg mondani hogy melyik lesz a leg ideálisabb kiegészítő.

ha csak a kettő közül kell választani akkor brutal kizárva mert 1,3kilóval nem mész semmire.

de nézz szét jobban, nem biztos hogy a jumbo lesz neked a legjobb választás.


egyébként az hogy sovány vagy kizárja azt a lehetőséget hogy jó izmos legyél.

2012. jan. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom a kérdező úgy gondolta hogy: jó, izmos is :D Szóval vékony, de azért van rajta izom is :D
2012. jan. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dag ***** válasza:
Szerintem a jumbó! Nagyobb tömegett fel lehet vele pakolni, persze jobban zsírosít is, a magas cukor tartalom miatt!
2012. jan. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!