Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PA 8 ohmos hangváltót keresnék...

PA 8 ohmos hangváltót keresnék, milyet érdemes venni de nem értek hozzá?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Van két PA hangfalam, Házilag készítésü. kimérve stb.. Régebben vettem bele hangváltót de sajnos nem értek hozzá, Valami Sal-t sikerült kifognom egy buli alatt eléget mind a 2 hangváltón a kondenzátor. Hangalat 150-200 watton hajtom. Linkelnétek nekem vagy mondanátok Megbízható erre alkalmas hangváltó tipust? aminek az ára nem egetrengető? Másik kérdésem hogy Hangváltó pontosan mit csinál? nagy szükség van rá a hangfalakban?


2012. dec. 20. 10:22
 1/1 Karesz6969 ***** válasza:

Szerintem olvasd el ezt a pár szösszenetet, hogy valami fogalmad legyen a kérdésed témakörében. Itt találsz hangváltót is.


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorako..


"Hangváltó pontosan mit csinál? nagy szükség van rá a hangfalakban?"...nem, hogy nagy szükség van rá de elengedhetetlen!

2012. dec. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!