Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A most Tescoban akcióban lévő...

A most Tescoban akcióban lévő JVC LED TV-ről mi a véleményetek, tapasztalatotok? Mennyivel van rosszabb képe, mint egy hasonló kategóriájú Samsungnak vagy LG-nek?

Figyelt kérdés
Érdemesebb inkább a hasonló árban lévő Samsung EH4000-et vagy LG CS460-at venni? Persze más szempontok is fontosak, a kép nem minden. Szóval úgy összevetve? :-)

2012. dec. 22. 16:48
 1/9 A kérdező kommentje:
A fogyasztás mellékes, a mostani CRT-hez képest úgyis jobb lesz, akármilyen. A HD ready dolog szintén, lényegében csak sima TV-zésre kell.
2012. dec. 22. 16:52
 2/9 anonim ***** válasza:
Arra jó lesz.
2012. dec. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És van ebben minden, ami fontos? Sötét vagyok ehhez... Valaki részletesebb választ? Megköszönném.
2012. dec. 22. 17:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Távirányitó hogy kapcsolgathasd.
2012. dec. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez csakis tőled függ, hogy mik az igényeid.

Ha nem szeretnél internetezni a tv-n, nem akarsz fullhd filmeket nézni tv-n, blu-rayen, mert neked nem szükséges, akkor bőven elég lesz.

Átlag tévézéshez minden tv tökéletes. A kép éles általában mindegyiken, nem szokott gond lenni. Ha világos szobában lesz, esetleg a nap is rásüt, érdemes azt megvenni, amelyiknek nagyobb a fényereje, illetve kontrasztja.

Nagyjából ennyi tanácsot lehet adni, ha igazából nincsenek nagy igények.

2012. dec. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés mit tud a tv,hanem az hogy vannak e hd adásaid vagy fogsz e hds filmeket tölteni vagy venni hozzá,mert ha nem akkor tökmind1.
2012. dec. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
még egy dolog, a csatlakozó felszereltség. ált az ilyen nagy áruházakban lévő készülékeket azért tudják olcsóbban adni mert kevesebb felszereltséggel vannak ellátva. (pl 1 vagy 2 HDMI, csatlakozó, nincs digitális hang ki-be menet stb)
2012. dec. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na végre valakik értelmes sorokat is képesek leírni. Sima TV adásokhoz kell, igazság szerint az ősöknek. Szerintem ezzel mindent elmondtam. Szóval működjön, esetleg itt-ott egy két avi filmet játszon le, meg egy-két csatlakozóval rendelkezzen, ami amolyan alap féle, és a későbbiekben még jól jöhet. Ja igen... és megérje az árát! Köszönöm mindenkinek.
2012. dec. 22. 17:46
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja igen, a képpel kapcsolatban nem az élességre gondoltam, hanem a színekre. Túl mű ne legyen, a természetes, melegebb színek előnyben. Persze tudom, hogy állítható, de egy-két olyan TV-vel már találkoztam, ahol nem lehetett eltalálni a normális színeket.
2012. dec. 22. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!