Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 hetesen vetéltem el....

Ancsi Anyu kérdése:

10 hetesen vetéltem el. Műszeres befejezés lett a vége. Akinek volt hasonló lelkileg hogy tette túl magát ezen? Nekem van egy lányom imádom biztosan rosszabb lenne ha ő nem lenne. Üdv Ancsi Anyu

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 12:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

9 hetesen .

nehezen. elég nehezen aztán nem tudtam hogy az eszemre v. a szívemre hallgassak hogy legyen olyan hamar újra baba ahogy csak lehet v. várjak.


végül 4 hónap múlva próbálkoztunk újra addig meg feltöltődtünk kicsit.


és igen. átértékeli az ember a már meglevő gyerekkel való kapcsolatát is.

2011. ápr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem is az segített, hogy van már egy gyerkőc. Én úgy tudtam túllépni rajta, hogy csak arra koncentrálok, hogy lesz még nekem babám, és próbálok a lehető legjobban felkészülni a terhességre.Nem gondolok vissza, hogy mi miért történt, csak előre!Plusz nagyon sok jó programot szervezek a gyerkőccel, és sokat sportolok, amit már terhesen nem tudnék olyan könnyen megtenni.
2011. ápr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát szia, nagyon nagyon sajnálom!

Nekem 6 hetesen ment el a baba, de azóta született egy szép kisfiam. Igen jó, hogy van egy kislányod, talán így nem érzed majd az űrt annyira, amit a magzat elvesztése okoz.

Én azzal vígasztaltam magam, hogy lehet, hogy nem lett volna egészséges a baba és ezért ment el.

2011. ápr. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

7 hetesen.

Borzalmasan nehéz volt utána 3 hónap. Remegtem hacsak rá gondoltam. Most megint terhes vagyok, 10 hetes, és végigrettegtem az egészet. Meg se nyugszom a 12 hetes UH-ig.

2011. ápr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy vetélésem a 15. héten utána egy 10 hetesen,utána 3 missed ab-om a 12. héten én nem tudok túl lenni rajta sajnos,nincs olyan nap hogy ne gondolnék rá,és arra hogy milyen lenne ha itt lennének velem :-(((
2011. ápr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 pilacs78 ***** válasza:
nekem is volt már két vetélésem, és most vagyok újra 10 hetes terhes. rettegek minden nap, minden percben. De ennek ellenére én is úgy gondolom, hogy bármilyen fájdalmas, inkább menjen el, minthogy betegen szülessen, és szenvedjen szegény. A természet tudja a dolgát, akkor hal el a baba, ha a fejlődésbe hiba csúszik, ez pont a mi védelmünkben van. Hiába iszonyú fájdalmas, és nagyon nehéz túl lenni rajta, arra kell gondolni, hogy nem lett volna egészséges. Mivel neked már van egy babád, ez bizonyítja, hogy ki tudod hordani, tehát nem kell félned, a következő sikerülni fog. Őt meg, aki meghalt őrizd meg emlékeidben. Sajnos mást nem tehetünk.
2011. ápr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

13:03-s rettenetes ezt olvasni.

Vigasztalni csak olyannal tudlak, hogy ismerek olyan asszonyt akinek a 8. és a 10. terhességéből lett megszülető baba

2011. ápr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Együtt érzek veled. Nekem is van egy kislányom, ő segített, de nem helyettesítette az elvesztett babákat.

Kislányom születése után 2-szer volt missed ab-om. A második ikrek lettek volna. Időt kell adni magadnak és kibeszélni magadból az érzéseket barátnővel, férjjel vagy akár szakemberrel. Nekem a nőgyógyászom ajánlott egy jó pszichológust. De abban igaza volt, hogy a lelkedet csak egy újabb sikeres terhesség fogja megnyugtatni.

Én csak tudom, 34 hetes vagyok :)

2011. ápr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Hát, én nem is tudom mit írjak, köszönöm mindenkinek a válaszokat...Borzasztóan sajnálom mindenki kicsijét...Itt mindannyian tudjuk mi fáj igazán az életben.Tudom még könnyen írom, aki most babát vár ne rettegjen... a picike mindent érez....én kívánok nektek rengeteg erőt, kitartást és a megnyugtató leletek uh-k után boldog babavárást!!Tiszta szívből kívánom!Bár már látom előre hogy én ugyanúgy mindennap remegni fogok.......

Aki azt írta hogy őrizzem meg az emlékeimben üzenem... ez a legjobb megoldás... nem tehetek mást... és igyekszem a lányommal a lehető legtöbb időt tölteni...Amint pedig lehet összehozni egy másik egészséges csöppséget...Köszönet nektek...

2011. ápr. 29. 16:33
 10/12 A kérdező kommentje:
És még annyi hogy szívesen beszélgetek bárkivel közületek emailban bottyana@gmail.com köszi
2011. ápr. 29. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!