Droako kérdése:

Ipod Touch 2g-re hogyan tudokújabbszoftvert rakni?

Figyelt kérdés
Ipod Touch 2g (MB)készülékemen IOS 4.2.1 fut,amire mint gondolom sokan tudjátok, elég kevés alkalmazás telepíthető.Keresgéltem neten és rátaláltam a whited00r nevű programra, amivel felrakható újabb operációs rendszer. Ehezelőször jailbreakelni kell az ipodot, ami sikerült is a redsn0w segítségével, ezutánkéne ráraknom a whited00rt, defolyton errort ír kia procedúra végén, és újra kell telepítenem a 4.2.1-es szoftvert... Valaki tudna segíteni?

2012. dec. 27. 20:53
 1/2 ipod2g válasza:
Az a baj hogy nekem is hasonló készülékem van és 2.2.1 es iOS rol nem tudom megcsinálni nagyobbra :/
2013. jan. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Csatlakoztatsd az ipodot a gephez>itunes>szoftver frisstese

ekkor elv kene h 4.2.1-re felhozza... da igy nem emgy, akkr keress ra hogy "ios 4.2.1 for ipod touch download" vagy valami hasonlo, es keresgelj addig mig egy 4.2.1 ispw(asszem) fajlt nem talalsz touch 2re, ezutan shiftet lenyomva nyomd meg ujra a szoftverfrissitest, ekkor felugrik egy ablak, keresd meg az ispw v iswp fajlt, es telepitsd. Igy mukodnie kene...

2013. jan. 2. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!