IPAD mini vagy Asus Nexus 7?

Figyelt kérdés

Sem az ára,sem a műszaki tartalma nem érdekel ,csak és kizárólag a mindennapi használhatóság a lényeg. Alapvetően preferálom az Apple cuccokat és jó ideje keresek már ipad mini-t ,de sajna a cellular modell nagyon nehezen szerezhető be mostanság -ezért kacsingattam ki a nexus 7 irányába. Olyan emberek szubjektív tapasztalatait várom,akinek esetleg lehet összehasonlítási alapja vagy nagy szakértője az egyik készüléknek.


Tehát mégegyszer : nem érdekel,hogy hány magos a proci,nem érdekel milyen gyors és általában a műszaki paraméterei nem hatnak meg - csak és kizárólag a használhatóság.



2012. dec. 28. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Erdemes YouTube-on utananezni, ha tudsz angolul (bar szerintem mar kb barmilyen nyelven talalhatsz, annyi van), kismillio video van mar, amiben pont ezt a kettot hasonlitjak ossze, elsosorban hasznalhatosag szempontjabol, a szamadatok mellekesek.
2012. dec. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Néztem a videókat -de ebben sem láttam olyan nagy különbségeket .A helyzet inkább az most nálam,hogy várjak 2-3 hetet az ipad mini-re,vagy vegyem meg a nexus-t és az is olyan lesz,amit lehet használni.
2012. dec. 28. 22:27
 3/4 anonim válasza:
Nekem minim van, és szerintem ez jobban megéri mint az Asus
2012. dec. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na megvettem az ASUS NEXUS 7-et - egyenlőre nagy gondom nincs vele,de azért az máris zavar,hogy egy "csúcs"gépben az 5 CPU mag mellett a képernyőgörgetés továbbra is laggol :(
2013. jan. 5. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!