Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nexus 7 vagy iPad Mini/iPad...

Nexus 7 vagy iPad Mini/iPad 2? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Tudom, rengeteg ilyen kérdés van itt a gyakorin, de szerintem az enyém más lesz. Mégpedig: a fentiek közül melyik? Én androidról váltottam egy iPhone-ra és hatalmasat csalódtam: szerintem nem érte meg az árát, ráadásul még az appok is pénzbe kerülnek (elég sok sajnos) szóval visszaváltottam androidra. Tény, az android is csinál néha hülyeségeket (ezen a telón legalábbis) de nekem az iOS is megmutatta a sötét oldalát (utángyártott kábellel mindog kiírta h a töltés nem támogatott ezzel az eszközzel). Én ezen kívül mind2 rendszert szeretem (imádom), sőt ha vki megmondja h miért irta ki folyot ezt az iPhone, még akár vissza is váltok rá.

2013. jan. 3. 18:15
 1/5 Multigod97 ***** válasza:
Szerintem az iPad egyetlen hátránya a nexussal szemben, hogy nincs retina kijelzője. Szerintem, ha nemsokára kijön a 2, akkor az veri fogja.
2013. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem Nexus 7, de ha megvárod az iPad mini 2-t, akkor inkább vegyél azt.
2013. jan. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ipad 2,én imádom.:))
2013. jan. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is várd meg az iPad Mini 2-t, lehetséges hogy már tavasszal jön.

Ha az a baj hogy fizetősek az alkalmazások,akkor arra ott lesz a Jailbreak.Amúgy nem lehet hogy kontakthibás volt az adatkábel? Nekem eredeti kábelem tört meg, és nekem is írta hogy nem támogatott a töltés.

2013. jan. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Multigod97 ***** válasza:
Elöző elötti válaszoló: most komolyan, nem ez volt a kérdés, ha nagy tabletet szeretni venni, akkor szerintem már írta volna, és amugy is az iPad 2-nél már két újabb 10-os iPad is van.
2013. jan. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!