Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha 1 bugot kihasználva játtszo...

Ha 1 bugot kihasználva játtszom azért még nem vagyok cheater ugye?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 02:36
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

De. Pontosan az vagy. Bug kihasznalasa csalas. A csalokat meg cheater-eknek hivjak.


Az ilyeneket szo nelkul bannolni szoktam regebben, mikor meg admin voltam egy mudon.:D

2009. aug. 28. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de azért mert a játék szarul van megcsinálva,arról én nemtehetek, csak megragadom a lehetőséget nem?
2009. aug. 28. 04:04
 3/10 anonim válasza:
100%
Alkalom szüli a tolvajt is, ő csak megragadja a lehetőséget, mégis büntetendő:)
2009. aug. 28. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ezt bugolasnak/exploitolasnak nevezik ami ugyanugy buntetendo mint a hackeles (egyik leg szigorubb csalas). egy adott hiba amelyet a jatekos kepes elonyere forditani, es amely alapbol nem nyujtana ezeket az elonyoket a tobbi jatekossal szemben. tehat cheater vagy!
2009. aug. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi
2009. aug. 28. 08:37
 6/10 anonim válasza:
40%
Szerintem pedig nem az...mivel BENNE VAN A JÁTÉKBAN az a bizonyos BUG azt bárki használhatja...vagy ha nem tetszik az adminnak figyelmeztesse de csak 2. felszólításra bannolja...
2009. aug. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért mert benne van a játékban és bug, hiba, nem kihasználni kell, hanem jelenteni, hogy kijavítsák. Ez benne van a szabályzatban is, amit soha senki nem olvas el, csak kipipálja, aztán józan paraszti ésszel okoskodik. ;) Szóval cheater vagy.
2009. aug. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
az a legrosszab csalo fajta. jelensd aztán jólvan
2009. aug. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
94%
nem vagy cheater..Bugger vagy..PVP-n ne csináld pve-n okés a dolog
2009. szept. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A Bug kihaszálása csalásnak minősül de ezt le is irják a játék leirásában. Amugy milyen játékon milyen Bug-ot használsz ki ? (vannak olyan bugok amiket ha kihasználsz akkor csak warm-ot kapsz, nem ban-t, ezért kérdeztem)
2009. szept. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!