Akarok venni egy hagfal szettel. Nem vagyok otthon a témában és hozzáértő embereket keresek. Ez jó otthona használatra? Töbnyire rockot és dubstepet hallgatok hejenként jazz el. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Ha esetleg van ötletetek , hogy mi mást lenne érdemes venni , ár-érték arányosságot vegyétek figyelembe légyszíves. és 50e forintig mozogjatok.( www.electronic-star.hu/DJ-PA-szett-DJ-12-PA-er-sit-hangfalak-1000-W_i9253. htm )

2013. jan. 13. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:

1000 watt otthonra?

30 is sok.

2013. jan. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ez a hangfal 1000W-os, akkor legyen a nevem Adalbert, pedig nem az. Ha ezt én megküldeném darabját 500W-al, akkor füstjelekkel közölné, hogy csak tréfáltak a teljesítményt illetően. De már a második képen is ott van, hogy darabja max 200W-s, vagyis összesen max 400W a rendszer. Én nemigen bíznék ebben a hangdobozban, de egyszer már kérdeztek itt erről, akkor is kibeszéltük. Otthonra már egy 2x75W-os rendszer is kielégítő. Megfelelő hangszórókkal bizony feléig sem tekered a hangerőt. Ezt felejtsd el.



Milyen erősítőd van? Ugye ahhoz kellene keresni valami normális hangdobozt.

2013. jan. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem , nincs erősítőm. De azt is szeretnék venni.
2013. jan. 14. 16:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor először szerintem azt vedd meg, és utána nézz hozzá hangfalat.
2013. jan. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!