Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Akarok venni egy hagfal szettel. Nem vagyok otthon a témában és hozzáértő embereket keresek. Ez jó otthona használatra? Töbnyire rockot és dubstepet hallgatok hejenként jazz el. Mi a véleményetek?

Ha esetleg van ötletetek , hogy mi mást lenne érdemes venni , ár-érték arányosságot vegyétek figyelembe légyszíves. és 50e forintig mozogjatok.( www.electronic-star.hu/DJ-PA-szett-DJ-12-PA-er-sit-hangfalak-1000-W_i9253. htm )

Keress kérdéseket hasonló témákban: hangfal, zene, dubstepp, HiFi, HIFI-torony, party, zenehallgatás

2013. jan. 13. 21:28  Privát üzenet  

A válaszok

1000 watt otthonra?

30 is sok.

A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2013. jan. 13. 21:35 Privát üzenet

Ha ez a hangfal 1000W-os, akkor legyen a nevem Adalbert, pedig nem az. Ha ezt én megküldeném darabját 500W-al, akkor füstjelekkel közölné, hogy csak tréfáltak a teljesítményt illetően. De már a második képen is ott van, hogy darabja max 200W-s, vagyis összesen max 400W a rendszer. Én nemigen bíznék ebben a hangdobozban, de egyszer már kérdeztek itt erről, akkor is kibeszéltük. Otthonra már egy 2x75W-os rendszer is kielégítő. Megfelelő hangszórókkal bizony feléig sem tekered a hangerőt. Ezt felejtsd el.

Milyen erősítőd van? Ugye ahhoz kellene keresni valami normális hangdobozt.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2013. jan. 14. 08:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem , nincs erősítőm. De azt is szeretnék venni.

# 3/4Időpont 2013. jan. 14. 16:42 Privát üzenet
Akkor először szerintem azt vedd meg, és utána nézz hozzá hangfalat.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2013. jan. 14. 16:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Prestigio multipad 8. 0 pro duo-m van hogyan tudom otthon rootolni a processort felhúzni, vagy esetles romot cserélni rajta?
Szeretném használni magyarországon a kanadai 110 volt-os dj lemezlejátszókat amiket kaptam de nem tudom hogyan használhatnám otthon?
Jazz márkájú 5.1-es hangfalszettem (PC) kikapcsol, ha már kicsit halkabban megy a zene a gépen. Tudtok erre megoldást?
Van itt olyan akinek van otthon 3D-s tévéje? Honnan lehet venni hozzá filmeket?
Vettem egy tablet pc-t. Van otthon vezetékes internet, de nem találja meg a wifit. Mit csináljak?
A laptopomon néha gey csík pixel villogni szokott mostanában eltűnt de most megint előjött. Csak ritkán látszik. Ez mitől lehet és mi baja van? Otthon tudok rajta valahogy segíteni?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!