Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Mkv filmeket konvertálok aviba, a hangot AC3-mal vagy AAC-val érdemes konvertálni? Nincs extra hangfalszettem, valószínűleg a tv-n fog szólni.

Keress kérdéseket hasonló témában: AC3

2013. jan. 15. 17:45  Privát üzenet  

A válaszok
jobb ha egy xvid ripet töltesz le, jobban jársz és a minősége is jobb lesz

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2013. jan. 15. 17:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igyekszem is, mert akkor munka sincs vele, de sajnos elég sok filmet csak mkv-ban találok a trackeren, ahol vagyok.

# 2/6Időpont 2013. jan. 15. 18:00 Privát üzenet
Legyen sima mp3. Az a legelterjedtebb, nem biztos, hogy avi esetén kezel más hangformátumot a lejátszó.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2013. jan. 15. 19:03 Privát üzenet
egész pontosan miről van szó ? több helyen fenn vagyok , rákeresek hátha ott fenn van !

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2013. jan. 15. 21:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, megleltem a megoldást, amivel működésre bírtam az mkv2vob nevezetű programot, így már nem kell konvertálnom.

# 5/6Időpont 2013. jan. 18. 07:50 Privát üzenet
Ööööhm,....lényeg hogy megoldottad és elégedett vagy.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2013. jan. 18. 08:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Babaúszásra járóktól kérdezném, /mi ma megyünk először/, kell valami extra dolog amit vinni kell, amire figyelni kell vagy érdemes? Paraffin olajat cseppenteni a fülbe célszerű...
Régóta nem kondiztam, és holnap fogok újra menni. Mivel fogytam pár kg-ot és mostanában keveset is eszek, ezért nem valószínű, hogy menni fog az edzés. Szerintetek Érdemes lenne...
Ha van egy extra jó szármozású kanca, akkor érdemes egy elit ménnel fedeztetni?
Mekkora tarhelyet erdemes venni egy fotos honlap keszitesehez? Honlap portfolioval, semmi extra, de jo minosegi fotok lesznek rajta.
Érdemes megvenni? Orion dvd3000 extra kis méretben. Az euronicsben kapható.
Angliaban levo ingatlan vasarlasnal mit erdemes tudni vagy oda figyelni? Tulajdoni lapot hol lehet megnezni es milyen extra koltsegekre lehet szamitani?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!