Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Régóta nem kondiztam, és...

Régóta nem kondiztam, és holnap fogok újra menni. Mivel fogytam pár kg-ot és mostanában keveset is eszek, ezért nem valószínű, hogy menni fog az edzés. Szerintetek Érdemes lenne edzés előtt valami extra, vagy ne zavarjon, hogy még nem megy jól?

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne zavarjon. Tedd rendbe az étrendet, edzés előtt 1-1,5 órával egyél pl csirke-rizst vagy hal-krumplit és menni fog.

Edzés után pedig tejsavó protein (+ dextróz, vitargo, ha tömeget szeretnél növelni).

2012. jún. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne zavarjon, hogy nem megy jól, mindenki visszaesik egy kicsit ha nem csinálja egy jó ideig.

A kihagyás utáni első edzésnek nemkell olyan hardnak lennie, hogy szétszedd a termet, legyen ez első néhány edzés egy átmozgató edzés, hogy visszaszokj a terhelésre.

Kondihoz meg egyél megfelelően, étrendet tedd rendbe. Adiig nem kell energizáló, amíg nem edzzel megint keményebben.

2012. jún. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen extrára gondolsz- koffein, hot blood stb.. Én ilyeneket tuti nem vennék. Viszont pár edzésig csinálnék teljes testes edzést, hogy visszaszokjanak az izmok (bár nem mondtad mennyi ideig hagytál ki).
2012. jún. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3 hónapot hagytam ki és ez alatt szinte semmit sem mozogtam, ráadásul pénzhiány miatt nem volt rendes kaja. Úgy érzem, hogy ilyen erőnléttel már az 1-2. gyakorlat után elfogy az energiám.


Am hot bloodra, vagy edzés előtt jóval több kalóriamennyiségre gondoltam, de akkor inkább csak simán edzek.

2012. jún. 24. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!