Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valahogyan megoldható lenne?...

Valahogyan megoldható lenne? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Fifa13-at leszedtem Xbox360-ra és ugye mivel XGD3-as játék, ezért nagyobb méretű, mint a lemez. Úgy szoktam kiírni az ilyen játékokat, hogy írom ameddig lehet, magyarul kiírja rendes, csak levág belőle így pár megát. Ez így nem is gond, van mikor jó, van mikor néha kidobál, de lehet velük játszani. Viszont hallottam most egy olyanról, hogy a Fifa-ból kilehet szedni a felesleges nyelvcsomagokat, és így már ráfér a lemezre és nem fog kidobálni. Lehetséges ez, hogy kiszedjem a képfájlból a számomra felesleges nyelveket, majd utána kiírni?

2013. jan. 19. 12:56
 1/2 anonim válasza:
Van.
2013. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Esetleg el is árulnád a megoldást? :)
2013. jan. 23. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!