Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik tablet pc jobb ár/érték...

Melyik tablet pc jobb ár/érték arányú?

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni a prestigio multipad 7.0 pro duo és a multipad 8.0 pro duo között:/

Szarintem ebben az árkategóriában ezek a legjobbak. Csak azt nem tudom, h a kettő közül melyik a legjobb?:D

a 8.0 kb 5000 ft-vel többe kerül, de az nem akadály.



2013. jan. 25. 23:10
 1/5 Osynho ***** válasza:

Én most bukkantam rá az Overmax Wteelcore 8-ra.

[link]

Nagyon ígéretesnek tűnik és az ára is baráti a tudásához képest (45ezer körül).

A te általad nézett 2 közül a 8"-os nálam kiesett, mivel nem ips a kijelzője.

2013. jan. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Osynho ***** válasza:
*Steelcore
2013. jan. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sem a hét coll, sem a nyolc coll(az különben is vad méret) nem az igazi..az igazi tablet az a 10 coll..akárki akármit mond... azokból válogass...minél drágább annál többet tud...ne feledd. olcsó húsnak mindig híg a leve...én is egy ajándékba kapott hét collossal szenvedek...
2013. jan. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Osynho ***** válasza:
64%
Mitől vad a 8"? Szerintem meg a 10" túl nagy. Illetve otthon, fotelben ülve, rövid ideig használni jó, vagy asztalra téve pl filmet nézni. De amint kézben kell tartani hosszabb ideig (olvasás, böngészés, játék), vagy vinni kell valahova (egy 7"-os befér a kabátzsebbe is), máris más a szitu. Otthonra asztali gép kell, cipelni meg 7-8"-os tablet szerintem.
2013. jan. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Háát választ még nemnagyon kaptam:DD de ment a zöld mindenkinek! :)
2013. jan. 30. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!