100 euró alatti tabletek milyenek? Nekem jáccásra kellenének meg netre (fb, youtube stb) akinek van tapasztalata írhatna. Kb olyan játékokra kellenének mint a subway surfer.

Figyelt kérdés

2013. febr. 9. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Szarok.

Lassúak, kevés tárhellyel.

2013. febr. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jáccásra? Inkább magyartanulásra vegyél valamit ennyi pénzből...
2013. febr. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
utolsó,csicskákat nem kérdeztem,többet érne ha a kérdésre írnál választ nem pedig gec*skednél -.- utálok ilyen embereket....azt honnan tudod h magyar vagyok???? ha tudni szeretnéd szlovákiai vagyok 15 éves és még 3 nyelven tanulok de persze neked baj ha nem olyan jó a szókincsem uyge? -.- anélkül ítélkezel h ismernél.....Volt 1 kérdé válaszolj rá!!!NE VELEM TÖRŐDJ!!!!!!!!!
2013. febr. 10. 09:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért írta, hogy szórakozhasson azon, hogy bosszankodsz. Gratulálok, azt hiszem tökéletesen sikerült kielégítened.


A játékokhoz mindig erős hardver kell, ezt soha nem az árlista alján fogod megtalálni.

2013. febr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

110 euróért egész komoly tabletek vannak, persze kínaiak, de nem noname kínaiak, hanem elfogadható márkájúak és tudásúak, persze egy Nexus 7 lenne az igazi.

Segíteni többet nem fogok, mert nem szeretem a hülyéket.

2013. febr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
erős :D
2013. febr. 10. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!