Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van-e valakinek valamilyen...

Van-e valakinek valamilyen tapasztalata az Euro nyelviskolával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A tanìtás,tanfolyamok, vizsgák érdekelnének.

2013. febr. 7. 12:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Németből szeretnék majd nyelvvizsgàt.
2013. febr. 7. 12:38
 2/5 anonim ***** válasza:

Én (sajnos) mem ismerem

De nincs hobnlapjuk(?)!

Mert ott meglehet nézni ilyeneket

(milyen tanfolyamok vannak)

2013. febr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
én ott nyelvvizsgáztam,sztem jó és korrekt mondjuk volt már 6 éve
2013. febr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
November 19-én kellett volna elkezdenem Győrben,erre kapok sms-t nem lesz aznap,majd be lesz pótolva...azóta sem volt,tanulói szerzősét nem kaptam meg,múlthéten csütörtökön megint elmaradt elvileg aznap legkésőbb pénteken kellett volna kapnom tőlük egy e-mailt,hogy hol lesz az új helyszín,új tanárral...mert kiderült beteg..na ez is érdekes tanártól kérdeztünk, és nem tudott válaszolni a kérdéseinkre(kezdő angolosok vagyunk)erre 1 hete kedden be jött hozzánk egy nő,hogy x összeget( százezreket) kifizetett,2 hónapja kb és 1 hónapja indulnia kellett volna a tanfolyamnak!Mondanom sem kell,h semmilyen értesítést sem kapott,pénzért könyörög..stb! Mert az nem állapot h napokkal ezelőttire igéri a csaj h kapok mailt,mikor hol indul illetve kivel,és holnap lenne órám,ezért szépen holnap visszakérem a pénzem!Igaz ez államilag támogatott 4500ft-omba került 90000ft helyett na de akkor is ez nem állapot!
2013. dec. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mocsok, megbízhatatlan banda. Befizettem a pénzem, de 2 hónapja húzzák-halasztják, azt mondják nincs elég jelentkező és nem indul tanfolyam, a pénzem meg nem hajlandóak vissza adni....
2014. jan. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!