Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nem tudom milyen elektromos...

Nem tudom milyen elektromos gitárt vegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon kezdő vagyok ezért nem szeretném elhibázni milyen gitárt vegyek .tetszenek a BMI gitárok de nem tudom jó az egy kezdőnek.mit ajánlotok ?

2013. febr. 10. 21:41
1 2
 1/13 lumia800i ***** válasza:
59%
USA Fender Stratochastert. Nekem is ez van. Bár én jól gitározok.
2013. febr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Akkor tanuld meg leírni a Stratocastert:) biztos rá van írva a gitárra, elég lenne ránézni néha.
2013. febr. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Aki ilyen jól gitározik, az már mondhatja így is. :)
2013. febr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 kojee ***** válasza:

Kérdés, hogy mennyi pénzt tudsz rászánni, és egyáltalán mért szeretnél elektromos gitárt (tehát zenekarban szeretnél gitározni? miféle zenét szeretnél játszani?)

A BMI gitárokról semmit nem hallottam, de ahogy látom elég olcsó, tehát ár alapján azt javasolnám, hogy ne vedd meg. Az olcsó kategóriában a Cort gitárokat szokták dicsérni, tehát az ár/érték arányuk jó.

2013. febr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát én szeretnék 50.000 inkább 40.000 ft alatt egy kezdő gitárt venni és nem tudom hogy aki eleve olyan kezdő mint én inkább tanuljon meg először klasszikuson vagy felesleges ?
2013. febr. 11. 20:53
 6/13 anonim válasza:

Szia!


Kezdésnek semmiképp nem ajánlok elektromos gitárt, próbálkozz először egy sima egyszerű neylon húros gitárral, ami árba 20 Ezer fölött van, fontos, h kialakuljon a hallásod, és azt egy rossz gitárral nem igazán tudod elérni!

Később ha már elég jól mennek a dolgok, vehetsz egy elektroakusztikus gitárt is, és így évek múlva ha még mindig akarod mehet az elektromos gitár!

2013. febr. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ennek semmi értelme nem volt :D akkor a klasszikus gitár előtt meg 3évig tapsoljon, meg 4évig szolmizáljon.
2013. febr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Aha mert én ezt írtam! (y)
2013. febr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
honnan szedsz ilyet, hogy klasszikus gitáron kell játszani, utána jöhet elektroakusztikus, és végül elektromos...? ha nem értesz hozzá, ne adj tanácsokat, főleg nem ekkora hülyeségeket. még csak nem is rokonműfaj a klasszikus gitáron való játék, és a szólógitár. NE BESZÉLJ BUTASÁGOKAT:) köszönöm.
2013. febr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
:DD vicces mikor ilyen emberek szólnak be! nem tudom én még nem ismertem olyan embert aki egy solo gitáron tanuld meg mondjuk tabot olvasni vagy épp az akkordokat tanulni!!
2013. febr. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!