Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nem tudom milyen elektromos...

Nem tudom milyen elektromos gitárt vegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon kezdő vagyok ezért nem szeretném elhibázni milyen gitárt vegyek .tetszenek a BMI gitárok de nem tudom jó az egy kezdőnek.mit ajánlotok ?

2013. febr. 10. 21:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ezzel mondjuk rohadtul egyedül vagy.

Akusztikus-elektroakusztikus-elektromos sorrend hatalmas baromság.

2013. febr. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

köszönöm :D


a; össze vissza írogatsz.

b; ismersz olyat. nézz szét a jó gitárosok közül, nem sok tanult klasszikus gitáron közülük. (ha tanult, az sem hátrány, de nem kell "felépíteni a sorrendet", ismerek olyan világsztár-szerűt, aki nem tanult klasszikusgitáron sosem, és mégis csak felküzdötte magát az élvonalba.

c; milyen "ilyenek szólnak be?" te hol tanulsz gitározni? gitaregyetem.hu, vagy gitárpró mester személyesen ad kurzust? névtelenül ne magyarázd meg, hogy én miért nem értek hozzá, nem felvágásból, de hidd el, hogy több igazi gitárossal találkoztam már, mint te.

2013. febr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 lumia800i ***** válasza:
A 10-esnek igaza van ebben. Bocs véletlen elírtam stratocastert.
2013. febr. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!