Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismamák, hogy...

30 hetes kismamák, hogy vagytok, készülődtök már az összepakolással, szerintetek milyen ruhát érdemes venni, ha a kórházból hozzuk haza a picit februárban?

Figyelt kérdés
30 hetes kismama,készülődés, ruha, február

#készülődés #február #30 hetes kismama terhesség összepakolás
2012. dec. 16. 08:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
anno az anyáink sem csinéltak ebből nagy ügyet,úgyhogy én sem fogok ezen agyalni hetekkel a szülés előtt
2012. dec. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
én sem azért tettem fel ezt a kérdést,mert nagy ügyet csinálok belőle, hanem mert most olcsóbban lehet év végén vásárolni, másrészt a kisördög meg sohasem alszik; :)
2012. dec. 16. 08:11
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!Én 31 hetes vagyok.Nagy pocakom van,kislányt várunk Dóra babát.:) Járunk szülésfelkészítőre.Jövő héttől már nem dolgozom,akkor tervezek megvenni sok mindent.Ruhácskák már vannak,de csak egy-kettő.Szerintem az új évet már úgy kezdjük,hogy a kórházi csomag készen lesz.Nagyon izgulok,nagyon várjuk.

Body,rá rugdalózó,és overall,plusz sapka,zokni.Pólyában.Így tervezem hazahozni,aztán majd meglátjuk.

2012. dec. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nekem az jutott az eszembe, hogy a babahordozóba lehet-e kapni olyan téli zsákot,ami gyapjús,mert kis méretben sehol sem láttam eddig.
2012. dec. 16. 08:18
 5/14 A kérdező kommentje:
Én kisfiút várok :) ; az első kisbabám nem egészséges, így sokkal jobban figyelmesebb, alaposabb, tervezettebben készül mindenre az ember .....
2012. dec. 16. 08:20
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha megkérdezhetem,mi a probléma az első babátokkal?

Jaj,én is úgy félek mindentől.:(

2012. dec. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
ritka genetikai betegsége van,- kihat mindenre sajnos -amit a terhesség alatt nem vettek észre, :(
2012. dec. 16. 08:27
 8/14 anonim ***** válasza:

hosszú ujjú body, rugi, rá pulcsi vagy kardigán, bundazsák, meleg sapka, ami a fület is védi. Hordozóban még pléd. Ennyi elég lesz kintre.

Otthonra szerezz be sok hosszú ujjú bodyt és rugit, mert az első két hónapban naponta több is el fog használódni. Én ezzel jól megszívtam annak idején.

Olyat meg ne akarj tudni, hogy más első babája miért nem egészséges! Most ne ilyen történeteket hallgass! Sok boldogságot!

2012. dec. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A lányom februári, mi ebben hoztuk haza:


hosszú ujjú body

rugdalózó+kocsikabát

vastagabb sapi

vastagabb téli overál 62-es méretű.

Hordozó, mi kocsival mentünk haza.


36 hetesen legyen kész a csomag, amit a kórházba viszel.


Kívánom, hogy egészséges legyen a kisbabád!

2012. dec. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én 29 hetes vagyok. januárban véglegesitek mert még nins kész a lakásunk és jövő héten nem is fognak dolgozni. hazahozni a következőkben tervezem: body, harisnya, blúz, nadrág, zokni, overál amit autóban leveszek mert meleg van és 1 órás út vár ránk. ja és sapka természetesen:)
2012. dec. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!