Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Olyan füldugó, ami rendesen...

Olyan füldugó, ami rendesen szigetel, hol érdemes venni?

Figyelt kérdés

Erős horkolás ellen kellene.A gyógyszertári, stb.szivacsos,és munkavédelmi kilőve.Már próbáltam.

Van itt valaki, akinek bejött vmelyik ,és tud aludni a horkolástól a segítségével?


2013. jan. 13. 06:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan nagyon jól egyik se tud szigetelni, a legjobb még a fültok, de az meg alvásra kényelmetlen, de a füldugónál hatásosabb szerintem ha egy viszonylag nagy vattát tömsz a fülkagylóba.
2013. jan. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hali szerintem a párodat próbáld irvoshoz küldeni hátha lehet valamit kezdeni a horkolással. Az sem állapot ,hogy te füldugóval aludj.


Egyébként én olyan bedugós fülhalgatót teszek a fülembe és zenét halkan indítva még unokahugom sírását sem hallom.

2013. jan. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Orvoshoz nem akar menni...

Bedugós fülhallgatóval meg úgyse tudnék elaludni..:)

2013. jan. 13. 08:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha semmilyen füldugó nem jó,aludjál másik szobában
2013. jan. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A viaszos, formálható füldugó a legjobb. Ilyenből én a Szundi nevűt használom, nekem bevált.
2013. jan. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!