Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » In phase xtb212 mélyláda mac...

In phase xtb212 mélyláda mac audio zx1000 erősítővel. Ez eddig rendben? Mit vegyek még?

Figyelt kérdés

Mekkora aksi kéne a kocsiba, hogy bírja?

Hány wattos hangszórókat vegyek elölre? (2db)

Milyen autórádiót vegyek?


Az egészre (2 hangszóró+rádió) 30 ezrem van!


Mit kellene még vennem?


Köszi!


2013. febr. 14. 22:25
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Most fáj a szívem, bár remélem, hogy azt mondod, amit hallani akarok! :)

Szóval az in phase xtb212 és egy rainbow amboss 12 között vaciláltam, egy áron volt a kettő! Szóval, te melyiket választottad volna?:)

Tehát akkor 40 kellene még és megvan a hifim:)

2013. febr. 15. 16:39
 22/23 Osynho ***** válasza:

Figyelj, egyik mélyet se ismerem. :) Kérdezz rá a linkelt topicban. De ezek eléggé felső kategóriás példányok, ehhez akkor a többi komponenset is illene hozzá igazítani. Egyébként (hogy kukacoskodjak) a sub az utolsó eleme az autóhifinek, több okból is. Először fel kell építeni a többi részét, jó fej, jó kabelezés, korrekt első szett, rendesen! beépítve az ajtókba, bitumen lappal kiszigetelve. Ezután beállítani mindent az adott autóhoz, a saját ízlésednek megfelelően.


Ha mindez megvan, akkor kell keresni subot. Sőt, ha nem tünci zenéről van szó, lehet nem is kell mély.

Szóval ilyenkor van egy bizonyos hangzásod, amihez kell találni egy odaillő sub-ot. Mert nem mindegy mit veszel! Be kell próbálni, állítani a vágási frekvenciát, meredekséget, több zenén meghallgatni. Ha nem jó, akkor másikat kell nézni. Használt cuccnál ugye ez nem akadály, főleg, ha a közelben árulják.


Most te vettél egy elég brutál mélyszekciót, és nem sok pénzed maradt a többire. Ez kicsit alap nélküli ház építés effektus. :)

Ha nem vagyok indiszkrét, mennyi volt az a láda + erősítő?


Ha nem akarsz hangnyomás versenyre menni, csak egy jól szóló mély kell, a te zenédre 1db 30-as reflex láda egy megfelelő erősítővel bőven elég. Az én subom 275W-os rms-ben, de tud goromba lenni, ha odatekerek neki. :) Pedig zárt. A te dupla mélyeddel kinyitod a csomagtartót egy komolyabb muzsikálásnál. :)

2013. febr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Ááá, nagyon király lesz ez, úgy érzem!!:)

Ha szeretnéd, eljöhetsz meghallgatni, ha készen lesz, érdi vagyok! :)

Privátban elküldöm az árát!

Nos, most 30-40 em van a komponens szettre és a fejegységre! Valószínű, hogy csak fejet veszek és mellé spórolok még egy hiszast a komponensre...

Remélem hamar meglesz a szett:)

2013. febr. 15. 18:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!