Pekkerke kérdése:

Wiit vegyek (a leg nagyobb csomag) vagy tabletet?

Figyelt kérdés
húsvétra megkapom a másikat is csak most nem tom melyiket szülinapomra .

2013. febr. 16. 20:31
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
És milyen? Gondolom tetszik, és örülsz neki? Mesélj!
2013. febr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
grat! újabb wii tulaj :D ha kérdésed van vmi wii-s dologgal kapcsolatban, szyívesen segítek ha tudok, írj pm-et nyugodtan :D jó játékot!!!
2013. febr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
köszi nagyon kiráj csak még gyüjtenem kell játékra a mariokartot pedig kipörgedtem
2013. febr. 22. 14:21
 14/31 anonim ***** válasza:
melyik városban laksz?
2013. febr. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
0%
Wii??? Ps Move, XBox Kinectről nem hallottál? A wii elavult, kb.10 éves gyerekeknek ajánlják... Vicc vagy.. Vennél ps moveot, meg Ipad 4et.. Ha mindkettőt megkapod... Nem vagyok irígy, van Ipadom 2es és xboxom is és wiim is. Bár Kinectem nincs, de 10000x jobb, mint a wii. A wiivel a 7 éves tesóm sem szívesen játszik.. Szerintem rosszul döntöttél. Az ipaddal még kicsit javíthatsz... Írj privit!
2013. febr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Te milyen 10 évesekről beszélsz? 100 millió embert sértesz meg ezzel a mondatoddal. Én már bőven felnőtt ember vagyokés Wii-t vettem, tudod nem mindenkit érdekel a csúcs grafika, és nem mindenki szeret a legújabb gamekkel játszani, néha kell egy kis retro.

De lemerem fogadni, hogy tinédzser vagy a gondolkodásodból ítélve, mi az,h kisgyerekeknek???????????? Ez durva!

2013. febr. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

,,Wii??? Ps Move, XBox Kinectről nem hallottál? A wii elavult, kb.10 éves gyerekeknek ajánlják... Vicc vagy.,,


Te amúgy normális vagy??? De Te biztos CoD, Killzone, God of War, Halo szóval ezeket a mai lövöldözős játékokat szereted, hát mit is gondolhattam volna, a mai fiataloknak csak ezek a játékok léteznek, csak nem értem miért kell kigúnyolni, ha valaki Wii-t vesz, azért vett Wii-t, mert Wii-t akart, és örül neki!

2013. febr. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Mármint nem mind lövöldözős, úgy értem ezeket a mai akciós játékokat. Mert a fiataloknak csak ezek a játékok léteznek, tisztelet a kivételnek, és aki mást szeret az le van szólva!
2013. febr. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
egyébként f@szom kivan, nem minden tizenéves ilyen, 17 éves vagyok tavaly vettem wii-t és szeretem rajta a CoD-ot és a mariót is
2013. febr. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
már kipörgedtem a mariót most gyüjtök egy wii spots resortra egy wii puskára és ahoz egy játékra :D
2013. febr. 23. 09:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!