Pekkerke kérdése:

Wiit vegyek (a leg nagyobb csomag) vagy tabletet?

Figyelt kérdés
húsvétra megkapom a másikat is csak most nem tom melyiket szülinapomra .

2013. febr. 16. 20:31
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%
Fifa a kedvenc,meg a Need for Speed, de mondom, hogy van wiim, de elavult.. 3-4 éve vette az a sok ember. A PS Move sokkal jobb, mint a wii ezt el kell ismerni, mind játékfelhozatalban, mind játékélményben. És igen, a 10 éveseknek veszik, amióta van Kinect meg Move. Előtte nagy szám volt, de mondom mára elavult. Pontozzatok le, mert igazam van. Sok könnyet fogok hullajtani! :D
2013. febr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Szerinted igazad van, mások szerint meg nincs! Ezt se én sem Te nem döntheted el, csak véleményt formálhatsz.


-SZERINTED nem itt van a legjobb játékfelhozatal.

-SZERINTED 10 ÉVESEKNEK VALÓ

-SZERINTED ELAVULT.


Kulcsszó: SZERINTED!


Se én, sem a Kedves Kérdező sem 10 éves.

2013. febr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

,,Fifa a kedvenc,meg a Need for Speed, de mondom, hogy van wiim, de elavult.. 3-4 éve vette az a sok ember. A PS Move sokkal jobb, mint a wii ezt el kell ismerni, mind játékfelhozatalban, mind játékélményben. És igen, a 10 éveseknek veszik, amióta van Kinect meg Move. Előtte nagy szám volt, de mondom mára elavult. Pontozzatok le, mert igazam van. Sok könnyet fogok hullajtani! :D,,



Van világszerte statisztikai adat a kezedben, hogy 10 évesek veszik, vagy esetleg csak a Te környezetedben?

Igen, hardverileg jobb a Ps3/360, de szerinted mindenki a grafikát nézi elsősorban, meg a mai akció, autós játékokat????

Szerinted valaki Super Mario-n is játszhat, vagy az is 10 éveseknek való, vagy szerinted mindenki CoDozik???

Látod nekem előrébb való bármelyik NINTENDO-s játék, mint egy PS3/360 game.


MEG KÉNE MÁR ÉRTENI, HOGY MINDENKI AZZAL JÁTSZIK, AMIVEL AKAR, ÉS NEM GÚNYOLJUK KI A MÁSIKÉT!

2013. febr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

,,A PS Move sokkal jobb, mint a wii ezt el kell ismerni, mind játékfelhozatalban, mind játékélményben. ,,


Én úgy tudtam egészen eddig, hogy bár hardverileg jobb a másik kettő, de játékélményben a Wii a legjobb. :)


Nagyon sok 10 éves van ebben az országban úgy látom! Elavult? Kinek? Szerinted mindenki egytől egyig rajong a HD grafikáért?


Egy ismerősöm 30 év fölött van, és most vett Wii-t!

2013. febr. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

23as!

NE FOGLALKOZZUNK VELE, higgye azt, hogy igaza van, had örüljön neki, ha neki ez boldogság! :) :) :)

A mai fiatalok többség nem tudja értékelni a régi jó játékokat. Nem tudom mit szólnának egy NES, SNES-hez?! XD XD


Viszont nagyon utálom, mikor lenézik a másik konzolját, ez unszimpatikus!

2013. febr. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy foglalkozom, szokásos fiatal gondolkodás (tisztelet a kivételnek).


Ez a menőzés, nekem jobb van, a tied sz@r, a tied elavult, a tied nem olyan erős, DE AZ ENYÉM a legjobb, tipikus fiatalos gondolkodás! :)


Odase rá, és köszi! :)

2013. febr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Helyes!


Nekem ez a tízéveseknek való, elavult Wii tökéletesen megfelel. XD XD

2013. febr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
én ma lettem 11. XD
2013. febr. 24. 11:21
 29/31 anonim ***** válasza:

Akkor Boldog Születésnapot kívánok. :)

És sok boldogságot a Wii-vel. :) Én nagyon szeretem a Mario-t, Donkey Kongot stb, ezért is örülök a Wii-nek, de pl: ma Resident evil-el gameltem, szóval örülni fogsz neki. :D

2013. febr. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:

Isten éltessen sokáig....igaz én a PlayStation2™ meg az XBOX360 tábort erösítem ( 16 éves leszek ) , de jövöhónapban beruházok én is egy WII-re.

Ja és nemértem minek kell szidni a másik konzolját....nem lehetünk egyformák.

2013. febr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!