Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ez milyen állat? Riasztó...

Ez milyen állat? Riasztó vezetékei mellett, ritkábban használt mosdóban találtam. Tisztítószereket is túléli! Kb. 0,3 mm hosszú. Hogy lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés
[link]
2012. ápr. 14. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:

csótány gyanús, a csótányoknak rengeteg fajtájuk van.

hívtál már rovar írtót?

kb 8000 ezer ft, garanciával!

2012. ápr. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt,nem hivtam meg, egyebkent tiszta a lakas, az allat meg nagyon pici es neha honapokra eltunik raadasul ugyanzon a 2helyen talalkoztam vele.Ezert nem stimmel h esetleg csotany lehet,szerintem az elszaporodna,vagy mashol is lenne,megnone.
2012. ápr. 29. 08:19
 3/4 anonim ***** válasza:
igen, ha egyedül van, akkor nem hiszem, hogy az, mert a csótány szaporodik nagyon :S
2012. ápr. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Más bogár nincs, ez is csak nagyon ritkán. A csótány általában éjszaka jön elő, ez éjjel-nappal, nem zavarja a fény. Köszönöm a választ, jöhet még, ha valaki esetleg tudja.
2012. ápr. 29. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!