Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Következő generációs konzolok?

Következő generációs konzolok?

Figyelt kérdés

Ha veszek egy köv. generációs konzolt, vagy ps4, vagy az új xboxot, akkor azon el fog indulni a black ops2?

Vagyi ha megvezsem akkor tudok rajta játszani a régebbi játékokkal is?

vagy újra gyártyák a régebbi, de népszerű játékokat az új konzol követelményei szerint?



2013. márc. 8. 17:01
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy gondolkodjatok egy kicsit! A ps3 még alig van full hd játék csak natív 720p-s van sok. Viszont a ps4 és az xbox infinity viszont ultra hd lesz tehát a hd négyszerese. 2012-ben kezdődött ez a dolog és a panasonic készítette el a világ első ultra hd televízióját. Igaz ma még elég ritka de 3-4 év múlva már szokványos lesz akár most a led/plazma tv-k. Tehát mivel a mai játékosok a grafikára buknak ezért ultra hd-ban csinálják majd a játékokat így nem tudja lejátszani az előző konzolok ezt a grafikát ergo így nem tud rá megjelenni jó játék. Persze hd tv-n is lehet játszani ultra hd játékot de nem lesz olyan a grafikája viszont nem fognak átportolni sima hd-be minden ultra hd játékot hanem szépen vegyék meg az új konzolokat ha jobb grafikát akarnak a játékosok. Szóval ne mondátok azt hogy a mostani konzolokra még 6-7 éévig jönnek új játékok. Ez csak gyerekes feltételezés hogy a konzol tulajdonosok nyugtassák magukat hogy nem kell új konzolt venni. Ez egy kicsit szánalmas! Inkább fogadjátok el ezt a tényt és éljetek még 1 évig a mostani konzolokon és utánna vegyetek egy nextgen. konzolt. Bár én a helyetekben elkezdenék gyűjteni ha következő generációs konzolról van szó! :)
2013. ápr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:

Miért kell grafika b*zinak lenni?


Nekem nincs ilyen konzolom csak ps2-őm. Ne értem miből szűrted te le azt hogy van ps3-om. És miután kijött az xbox 360 azután vagy még 5 évig jöttek ps2 játékok. A ps3 és az xbox erős gép nem .Hát eléggé. Azon van a lényeg hogy mennyire erős. Nem pedig azon hogy next gen vagy a f*szom tudja már micsoda.

És ha te olyan f*sz vagy (már bocs) hogyha kilyön a ps4 egyből szólsz anyucinak hogy vegye meg hát tessék . De azoknak ne osztogass ilyen "tanácsot" akik maradnak a jól bevált még mindig újnak és erősnek számító konzoljaiknál.

2013. ápr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
0%
Ja egy 8 éves konzol nagyon új. Amúgy dolgozó ember vagyok és meg tudom venni magamnak is. Amúgy nekem sincsen se boxom se ps3-am csak ps vitám..... Nem vagyok grafika bu.i és ps2-ről váltottam vitára. Na mármost attól hogy erős egy konzol attól még nem jönnek ki rá játékok. És most a PS2-t nagyon nem kellett volna felhoznod mert arra azért csináltakjátékot, (a fifákat leszámítva m,ert azokat elvi okok miatt minden platformra kiadják amíg csak lehet.) Mert éppenséggel akkor még nem tudtak jól portolni ps3-ra. Meg akkor még nem is volt annyira elterjedve. Azért mert azt mondtam hogy nagy hülyeség hogy annyi évig adnak ki játékot attól még nem kell lepontozni. ÉS az elmúlt 10 évben többet fejlődött a technika mint a psx-ps2 idejében így lecsökken a játék kiadási idő. Amúgy nem tervezem megóvenni a ps4-et....... De amúgy a SONY igazgatója mondta hogy a ps4 megjelenése után nagyon korlátozottan adnak ki játékokat ps3-ra...... Ezek szerint ez a ps3 legszebb éve lesz.... ÉS az utolsó is. Én ezen az elképzelésen vagyok de ha te más véleményen vagy akkor nyugodtan pontozzál csak le! "."
2013. ápr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
80%

Nem pontoztalak le nyugi.


De mindegy hagyjuk ezt a "vitát" mert semmi értelme. Úgyse érünk a végére és 3 oldalon keresztül menne majd.


Maradjunk annyiban hogy SZERINTEM (mondom SZERINTEM) nem kapkodnának annyira a ps4-ért az első pár hónapban. Mivel nagyon sok játék van xbox 360-ra (aminek semmi köze ügye a Sony-hoz) és még mindig sokan játszanak online. Nem úgy fognak reagálni hogy: b*szki kijött a ps4. Azonnal kidobom az xbox-om és mind a 20 játékom és megveszem!


De ez csak az én véleményem.

2013. ápr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!