Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A következő processzor már a...

A következő processzor már a 2. generációs családba tartozik-e? Mert erről leírást nem találtam. :S Intel Core i5-2320 3, 0GHz/6MB BOX lenne a kiszemeltem, illetve hogy megéri-e az árát, átlag felhasználásra szántam!

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen ez már 2. generációs, alias Sandy Bridge.

Átlagfelhasználásra ez felesleges pénzkidobás, arra bőven jó egy i3, vagy AMD APU.

2012. júl. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Magyarán itthonra jó lenne az I3 is?
2012. júl. 25. 23:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen bően elég egy i3-as.
2012. júl. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Játékra és hosszabb távra jobb lenne az i5. Ha nem így tervezed, akkor i3 elég, nekem is 2100-asom van.
2012. júl. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem AMD processzort vegyél,mert az intel elég drága, és ugyanazon az áron az AMD-böl jobb teljesítményüt kapsz.
2012. júl. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"és ugyanazon az áron az AMD-böl jobb teljesítményüt kapsz."

Nem feltétlen, program függő. Például egy SB/IB i5 árán a 4 modulos FX-ekmennek, amik előnye messze nem az átlag felhasználónál/gamernél jönnek ki. Nekik nem jobb vétel.

Persze egy i3 2100 árán ott már van FX-6100 is...

2012. júl. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen legalább 5 évre tervezem a gépet... de igazából amíg menne elfogadhatóan ezért akarok erősebb procit mert lehet hogy ha most spórolok akkor 2 év múlva megint dobhatok össze egy gépet amivel meg bőven veszítenék...
2012. júl. 26. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!