F61-es hiba a Panasonic hifinél. Muszáj mindenképpen szervizbe vinni?

Figyelt kérdés

Van egy eléggé régi (több mint 10 éves hifink. Google-ben rákerestem, és több oldalon is azt írják, hogy ilyenkor tápegység hiba áll fent, valamint a hangszórók csatlakozásával van probléma. Egy esetben olyat is olvastam, hogy fel kéne nyitni a készüléket és a szalagkábeleket meg kell tisztítani (angolul volt, nem tudom jól értelmeztem-e). Nagyon nem szeretném szervizbe vinni ha nem muszáj, illetve csak akkor, ha esetleg jön valami vihar és villámkárra kifizeti a biztosító a költséget. Kérdésem az lenne hogy most tényleg nekiálljunk szétszedni a gépet? Volt már valakinek ilyen problémája, és ha nem vitte szerelőhöz akkor otthon hogyan csinálta meg? (Úgy hallottam, hogy Panasonic rendszereknél ez elég gyakori meghibásodás.)

Kérlek ne nézzetek h.lyének de lány vagyok, nem éppen egy műszaki zseni... De az öcsém tud segíteni, ha leírjátok hogyan kell. Köszönöm szépen!


2013. márc. 12. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha már nem kell, akkor add oda sz öcsédnek hogy bűvészkedjen.

Ha pedig még számítanál rá, a szervíz pont erre van.

Kérsz egy árajánlaltot a javításra és eldöntöd hogy melyiket választod.

2013. márc. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az öcsémet csak azért írtam, mert műszaki területen dolgozik. Ő szokta a számítógép hardveres problémáit is megoldani, nem vittük sosem szervizbe, ő szerelte össze mindig. Illetve ezt a hifit is pár éve mikor bekrepált szétszedte, megcsinálta az 5 lemezes lejátszóját, és a 2 kazettás részt sem lehetett kinyitni sem, azt is megcsinálta. Szóval nem egy kis h.lyegyerek, aki felelőtlenül szétbarmolja. Ezért mondtam, ha valakinek van tapasztalata hogy hogy kell megcsinálni, akkor legyen szíves, írjon! De köszönöm a válaszodat!
2013. márc. 12. 10:42
 3/4 anonim válasza:
Szia kedves kérdező! Bár már jó rég tetted fel a kérdésed, nekem most jött elő ugyanez a hibakód és szeretném megkérdezni, hogy végül mi lett a hifiddel?
2018. ápr. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Táp hiba.
2018. ápr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!