Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mitől recseg a fülhallgatóm?...

Mitől recseg a fülhallgatóm? MITŐL MEHETETT TÖNKRE? :- ( (

Figyelt kérdés

Szennyheiser CX300-II

Egyik nap arra lettem figyelmes hogy a jobb oldala, a közép, közép-magas hangoknál torzít. Mélyhangok rendben, talán egy picivel gyengébbek lettek csak. De a középhangok borzalmasak. :(

Lehet javítani, vagy kuka? Mi okozhatta a bajt?


2013. márc. 14. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezek elég jók szoktak lenni, aki ért hozzá, szétpattintja (ha szét lehet) és akkor meg tudja forrasztani.

A fülhallgató vezetéke sok kis szállból áll össze, ahogy tapasztaltam, elég egy kis kontakthiba a forrasztásoknál...

Ha van hangerőszabályzó a fülhallgatón, az is kontakthibás lehet...

Forrasztások ott ahol a Jack dugó a vezetékre csatlakozik, forrasztások a fülhallgatón, vagy hangerőszabályzó, szerintem ezek okozhatják.

2013. márc. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem a vezetékkel van a baj, hanem a membránnal, valamit nagyon félreértettél...
2013. márc. 14. 22:29
 3/4 A kérdező kommentje:
de azért köszi! :)
2013. márc. 14. 22:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Általában membránszakadás, amivel sok mindent nem tudsz kezdeni. Okozhatja túlzott meghajtás, de akár valami mechanikai behatás is. Sajnos kuka, vagy ha még garis, akkor cserélik.
2013. márc. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!