Mit kerjek ballagasra?

Figyelt kérdés
1 eros gammer pct v inkabb valami dragabb okos telefont galaxy sIII xperia Z Iphone 4/5 ilyesmik melyik eri meg jobban es miert??

2013. márc. 15. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Majd várjál egy kicsit, és Galaxy S4-et! Vagy ha nem vársz SIII-at. iPhone-t semmiképp. Az S4 pedig azért fogja megérni, mert az eddigi legjobb telefon.
2013. márc. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 aspikami ***** válasza:
Hát én hülye lennék okostelót kérni gamer pc helyett.
2013. márc. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
koszi :) egyebkent az S4et mikortol lehet meg venni T-mobilnal?
2013. márc. 15. 23:10
 4/9 A kérdező kommentje:
2. nekem is jobban tetszik a pc de az a gond vele h nem fer el a zsebembe es ezert vagyok bizonytalan
2013. márc. 15. 23:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Valami tartósabbat kérj inkább.
2013. márc. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én egy iMac-et kértem.:) Szerintem vedd az S3-at, legalábbis én nem cserélném el még az S4-re se az enyémet. Olyan, mintha egy Note 2-t és az S3-at ötvözték volna.. De valószínű hogy mire mi ballagunk, addigra az S4 ára sokkal lentebb lesz és az S3 már "elavult" lesz..
2013. márc. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5. mi az hogy tartosabbat? lakast kerjek? :)
2013. márc. 16. 00:20
 8/9 anonim ***** válasza:

Melyiket éri meg jobban?


Egy pc-t 10+ évig is használhatsz játékra, netezésre, tanuláshoz, stb. Igényeidnek és anyagi lehetőségeidnek függvényében fejlesztheted, bővítheted.


A telefon jó esetben 3-4 évet bír ki, ha vigyázol rá. Könnyebben elveszítheted, ellophatják (elrabolhatják), leejtheted. De nem is ez a lényeg, hanem hogy 1-2 éven belül megunod és már másik, már újabb fog kelleni. Tíz év múlva pedig már nem is fogsz emlékezni, hogy mit kaptál ballagásra.


Úgyhogy én a telefont választanám. Pc-vel nem lehet mások előtt rajoskodni!!!


Melyiket éri meg jobban? Szerinted?

2013. márc. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az a hülye szülő aki a tojáshéj seggü gyerekének 150 ezres telefont vesz!
2013. márc. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!