Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Szerintetek milyen laptopot...

Szerintetek milyen laptopot kérjek ballagásra?

Figyelt kérdés
max 200 ezer-be kerüljön, és legyen jobb fajta. mit kell egyáltalán nézni, ami fontos egy laptopban? (pl memória stb) ??

2012. dec. 2. 12:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

egyépként netezésre, játszásra használnám legtöbbet. de néha lehet, hogy másra is. fontos hogy legyen jobb az aksija :)

notebookot nem szeretnék, mert az nem tud CD-t olvasni, és arra viszont szükségem lenne :)

2012. dec. 2. 12:52
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Ezen ráérsz akkor gondolkodni. Addig lesz újabb is, jobb is, ne most nézd ki. Ráadásul ballagások környékén valahol akciók is vannak.
2012. dec. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom hogy még várj vele, addigra azért az árak is kicsivel lejjebb mennek egy olyan modelleknél amik most horror áron vannak. Meg ugye akkor akciók is vannak többnyire, meg valóban lesznek jobbak is.

Amire figyelj oda az a videokártya, mert lehet hogy van egy atomerőmű laptop amibe minden jó kivéve a videokártya, csak ezt a legtöbb hírdetésben nem írják bele hogy milyen van benne és itt szokott lenni a csapda. Vagy a processzor paramétereit nem írják bele.

Arra is még gondolj hogy milyen játékra használnád szívesen mert a mai játékokra azért jóval erősebb laptop kell ami szerintem bőven 200 ezer felett van.

Én azt mondom hogy még várj vele olyan április elejéig.

Azt nem írtad hogy középiskolából vagy általánosból ballagsz-e de érdemes a középiskolai ballagásokon lévő akciókat figyelni mert akkor azért több van, főleg a kezdő egyetemisták részére. Vagy utána is még érdemes várni augusztus közepéig mert akkor is vannak akciók, persze ha nem sürgős neked addig a gép, mert akkor olyanokat is adnak jó áron amiket kimondottan grafikai programok futtatására terveznek, vagy más egyéb magas gépigényű programokra főleg az informatikai hallgatók részére, ha addig tudsz várni, érdemes akkor nézegetni majd, mert akkor ki lehet fogni jókat.

3 éve vett a bátyám egy lenovo laptopot amikor kezdte az egyetemet a mai napig megy rajta sok játék minimális akadással és akkor vettem olyan 180 ezerért ami akkor 230 ezer lett volna.

Én is azt mondom amit az előttem szóló hogy érdemes várni meg nézegetni később a hirdetéseket.

2012. dec. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. dec. 2. 13:14
 5/14 anonim ***** válasza:
59%

A notebook tud még DVD-t is írni, nem hogy CD-t nem olvas.

Ami tényleg nem tud, az a NETbook..

2012. dec. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
bocsi elírtam :)
2012. dec. 2. 17:17
 7/14 anonim ***** válasza:
Van a consumer vonal, amely nagyob teljesítményű (jó lehet játékra is), viszont rendszerint vérgagyi kivitelezés. Igénytelen, recsegő-ropogó műanyag, fos kijelző, kiforratlan hűtési technológia, rövid alkatrész-élettartamok. Aztán ott van az üzleti széria, ami pofátlanul drága, viszont minőséget kapsz a pénzedért. Jó hozzáérni, jó ránézni, megbízhatóan működik. Ha nem játszani vagy bohóckodni, meg szervizbe járni akarsz, az üzleti szériát ajánlanám, Dell, Toshiba, mindenképp javasolható. Az ún. refurbished gépek között találhatsz ennyiből már.
2012. dec. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. dec. 8. 12:19
 9/14 anonim válasza:
hát ha egyetemre mész akkor mindenképpen a jó akkumulátor kell, min 4gb ram, igényedtől függően egy 1terár vinyó vagy egy 160gbos ssd
2012. dec. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
gimibe megyek :)
2012. dec. 24. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!