Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a baj a gépemmel, miért...

Mi a baj a gépemmel, miért nem akar működni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Hello.Most vettem egy csomó cuccot a gépembe: alap:Asrock fm2a75 pro4-m proci:Amd a-series a-8 5600(K)ram:8Gb corsair 1600as ram táp:modecom logic 600w.Amikor elindítottam elkezdett pittyegni seképsehang.Aztán kikapcsoltam.Következő indításkor kék képernyő:távolítsam el a nemrég behejezett merevlemezt meg stb meg hogy a windows ebben a formában való indítással kárt okozhat a számítógépben. na akkor telepítsűnk! win 7 ultimateval akartam de amikora fájlok kibontásához ért akkor 0%on megállt.Ekkor azt hittem hogy a cd vel van baj és előszedtem az XP-t.Ezt se engedte telepíteni.A gépet amikor bootolás nélkül indítom azt adta ki hogy hiányzik a bootmgr, és így se sikerült semmit elérni. Egy másik gépbe beleraktam a merevlemezemet és arról sikeresen fel is telepítettem.de amikor visszaraktam a saját gépembe megint a kékség és semmi.Mi lehet a probléma?nem sikerült semmi akármit próbáltam.Eddig rendesen működött minden. most ráment 70000Ft és semmi.

2013. márc. 16. 18:44
 1/1 anonim válasza:

Boot előtt (helyett) pittyeg: A pityegés kódról az alaplap kézkönyvében találsz információt.

Bármely létfontosságú alkatrész hibájára utalhat. (Esetleg hibásan behelyezett bármely alkatrész)

Ilyenkor nem szabad továbbmenni, mert ha el is indul, instabil lesz.


- Szedd szét-rakd össze. Összes csatlakozást ellenőrizd.

- Ess neki minimális konfiggal (csak ami tényleg szükséges bele, proci, minimális ram (több slot-ban is megpróbálva), proci ki-be, ha most raktad bele, ha van alaplapi video, akkor videokártya ki, stb).

- Bios-t reseteld.

2013. márc. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!