Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért gondolja az emberek...

Miért gondolja az emberek többsége azt, hogy akinek apple terméke van, az csak menőzni akar vele?

Figyelt kérdés

2013. jan. 28. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Gondolom azért mert telefonálni,sms-t írni, facebook-ozni egy egyszerű olcsóbb telefon is bőven elég lenne.
2013. jan. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Ez csak magyarországon van így, a világ más területein LESZARJÁK nagy ívben hogy kinek milyen telefonja van...
2013. jan. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Mert nem tehetik meg h nekik is legyen és irigyek. Külföldön a tizenévesek től a nyugdíjasokig az emberek nagyrészének több apple készüléke van. (Pad meg phone)
2013. jan. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Pontosan. Ha Magyarországon egy tizenéves kezében iPhone-t látnak, akkor egyből: elkényeztetett, hülye köcsög. De lehet hogy több évig gyűjtögetett rá, nagy nehezen szedte össze a pénzt. És meg vannak általában győződve aki rossz véleménnyel van, hogy nem tudja csak facebookra használni... (Igaz, ez pár tizenévesnél így is van, mondjuk 20%-nál.) De a többi általában tudja használni másra is. (Mondjuk nem értem miért baj az, ha valaki szereti az Apple termékeket, és használni is tudja őket.)
2013. jan. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De egyébként is, ha valaki megteheti hogy akár a 8 éves gyerekének iphonet vegyen akkor miért ne?

Vagy éppen ha valaki menőzni akar vele akkor miért ne tegye? Én nagy ívben lesza... khm, Szóval egyáltalán nem érdekel.

Én az enyémmel foglalkozok, és egyébként is csak a saját magához hasonlóak körében tud menő lenni vele.

2013. jan. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
71%

Én pontosan egyetértek a 4.-ik válaszolóval.

Nekem is iPhone 4S-em van,és hallottam h az osztálytársaim elég "szépeket" mondtak rólam,h most kaptam ezt a telefont,de közbe meg nem hagynak békén h adjam már oda játszani!!!

2013. febr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!