Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Canon PowerShot Pro1-et vagy...

Canon PowerShot Pro1-et vagy Canon SX20 IS-t válasszam?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek. Adott a két gép, mindkettő a márkán belül, a bridge kategória egykori csúcsai. A pro 40.000, míg az SX20 50 körül kapható. Elsősorban olyanok válaszára vagyok kíváncsi akinek valamelyik megvan(vagy netán mindkettő volt). Előre is köszi a válaszokat.

2013. márc. 18. 08:01
 1/1 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__egyeb-k..


Itt írtam már a Canon Power Shot Pro1-ről. A maga idejében (2004 körül jött ki), csúcskategóriájú bridge kamera volt. Az SX20 IS 5 évvel fiatalabb, így abban már megtalálható a képstabilizátor - hacsak korlátozott formában is. Ha nem hiányzik a RAW formátum, akkor az újabb 20x átfogása el fog varázsolni. Szerintem ez jobban megéri, de én nem cserélném el a Pro1-emet. A 20x átfogáshoz mindenképpen állvány kell még nappal is, ha éles képet akarsz látni.

2013. márc. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!