Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ps3 fat 40gb adatok átvivése...

Pink07 kérdése:

Ps3 fat 40gb adatok átvivése ps3 super slim 500gb konzolra pendrive-re?

Figyelt kérdés

segítségeteket kérném. :)

vettem egy ps3 500gb super slim konzolt, és a régi fat 40gb konzolomról szeretném a mentéseimet átvinni az új gépre.

A ps3 super slimet bekapcsoltam, és beállításokat megcsináltam, és új profilt is csináltam rajta és a rendszert az interneten keresztül frissítettem is, plusz a szintén új god of war ascension már játszottam is vele.

Azért játszottam az új gépen, mert akkor még nem tudtam megvenni a pendrive amire ráférne a mentés. Most megvan, és meg is csináltam a fat 40gb konzolon a [Backup Utility] > [Back Up] és a régi online profilomat deaktiváltam.


Majd megcsináltam az új konzolon a [Restore] de a védett mentések nem kerültek fel, plusz a másik profil is zavaró.


most mit csináljak, hogy ugyanúgy legyen minden, mint a fat konzolon?


esetleg a slimet teljesen lekel nullázni? vagy ilyesmi?



2013. márc. 29. 19:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Úgy tudom a védett mentéseket ez a backup csak ugyanazon a PS3-ra fogja engedni felmásolni.

Új PS3 esetén ethernet kábellel össze kell kötni a két PS-t és úgy már működni fog, ha beszélsz angolul itt egy leírás:

[link]


És ez formázni fogja a slimet úgy tudom, szóval akkor a GoW mentést mentsd el.


Amúgy meg ha PS+ előfizető vagy akkor minden mentést fel tudsz másolni a felhőbe, amit aztán akármilyen PS3-ról (vagy Vita-ról) el tudsz érni.

2013. márc. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!