Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus laptopot ha újra installá...

Asus laptopot ha újra installálom az f9 billentyűvel, elvesznek a dokumentumaim? Muszáj előtte lementeni lemezre vagy pendrive-ra?

Figyelt kérdés

2012. szept. 15. 07:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
ha konkrétan az F9 alatt recover-t érted és win 7 van a gépeden nem feltétlenül.Ha ujjra telepíted és nem formázod a particiót csinál egy Windows old mappát és mindened benne lesz ami jelenleg a gépeden van.
2012. szept. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kedves 7:22-es válaszoló!


Előszöris MILLIÓ PUSZI NEKED a gyors válaszért!!!! :)))


Igen Windows 7-em van és igen arra gondoltam.

A könyvben az van írva,hogy "Jelöljek ki partíció lehetőséget...1. partíció csak az elsőn partíciót törli és a a többit megőrzi.....stb...


De tudod én nem értem ezeket a szakkifejezéseket...

Mi az, hogy "csak az első partíciót"?

Ezt úgy kell érteni, hogy a dokumentumok megmaradnak csak a programokat kell újra telepítenem?

A böngészőkkel történt vmi....a Firefox és GoogleCroom el se indul a sima IE is döcögve.....

Most is a régi gépemről írok


Tehát jól értem? Ezt jelenti?

2012. szept. 15. 07:35
 3/11 anonim ***** válasza:
Konkrétan igen.Most jelenleg két particiód van a merevlemezeden egy C és egy D-recover.Ez utóbbi tartalmazza az operációs rendszeredet.Ha f9-et nyomsz induláskor megkezdi a w7 ujjra telepítését.Ki kell jelölnöd egy particiót jelenleg a C-t és elindítanod a telepítőt,mint már írtam ha nem választod a partició formázását csinál egy w. old mappát és ott lesz az egész gépedről minden.A programokat fogod látni de sajnos nem fognak működni ujjra kell telepíteni őket.Röviden ennyi.
2012. szept. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves Leventin!


Köszönöm szépen a segítséget! :))

2012. szept. 15. 08:05
 5/11 anonim ***** válasza:

Még egy tanács:

Ha minden adatodat a helyére raktad és nincs szükséged a w.old mappára (nagy helyet foglal) nem lehet törölni a hagyományos módon.A törléséhez: [link] itt a leírás

2012. szept. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kedves Leventin!


Mégegyszer köszönöm a segítséget!


Most lettem kész az újratelepítéssel....de nem találom a "régi" dokumentum mappát....

Lehet, hogy ANNAK ELLENÉRE minden törölve lett, hogy én csak az 1-es verziót jelöltem be?

Vagy rossz helyen keresem?! Hol kéne lennie?


Na mindegy....mivel pendrive-ra úgyis kimentettem mindent, szal nem ért veszteség....csak az "elv" miatt kérdem....akkor törölte a telepítő régi dolgokat?

Gyanítom, hogy így lehet mert gyanúsan sok hely van a "C"-n :DD

2012. szept. 15. 15:13
 7/11 anonim ***** válasza:
Sajátgép-C-windows old.
2012. szept. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nincs nálam olyan.....de mindegy....minden adatot kimentettem pendrive-ra ....szal no prob :))


De látom te nagy szakértő vagy....akkor hadd kérdezzem meg....nem tudsz egy hasonló video letöltő "lelopó" progit mint a VIdeo Download Capture ?

A 3 napos ingyenes verzió sajna ma lejár....regisztrációs kódot sehol nem találtam....pedig sok helyen kerestem....

Ajánlottak nekem többen többféle video "lelopót"

De arról az oldalról ahova nekem kéne, oda csak EZ AZ EGY volt jó!

www.video.mediset.it


Erről az olasz oldalról csak ezzel a progival sikerült kiváló minőségben leszedni videokat.


A többi amiket ajánlgattak, vagy nem is érzékelte, vagy kis 1-2 megás darabokban vette volna föl....az úgy meg semmit nem ér....


Ha esetleg még ebben tudnál segíteni?

Tudsz vmi ugyanolyan jó progit? url cím alapján tölti le ez a JÓ progi a video filmeket ami ma lejár nekem :(((

Pedig ez egy szuper jó progi :( De sajna nem találtam hozzá véglegesítő kódot :((

2012. szept. 15. 16:32
 9/11 anonim ***** válasza:
Internet download managger.
2012. szept. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azt ismerem :) Az erre a célra nem jó :) Az csak "fájl" formátumban levő videokat tud letölteni :)
2012. szept. 15. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!