Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Leöntöttem a laptopom fantával...

Leöntöttem a laptopom fantával. A gép jól működik, de a billetyűzetbe pár billentyű nem jó. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 10:49
 1/6 anonim válasza:
A kisfiam is egyszer beleontotte a vizet es azonnal kikapcsoltam es lefele forditottam majd hajszaritoval addig szaritottam amig elindultak a billentyuk ujra.
2010. dec. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 blex ***** válasza:

ez vízzel jó, de a fanta ragad, mint állat.

én kólát locsoltam a billentyűzetbe. majd valamikor szétszedem és kitisztítom. de ez egy laptopnál rizikósabb...


ha meg nem beragad, csak szimplán nem működik, akkor szerintem szervíz. lehet, hogy a másik esetben is az a legjobb...

2010. dec. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. de jó a gép mert ma is kiprobáltam.. és csak pár billengyűű nem jó.. hétfőn elvisszük szervízbe. szerintetek megtudják csinálni?:/
2010. dec. 28. 19:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Meg tudják csinálni, laptoptól függően 10-20eFt között.

De van egy ötletem:

Vegyél üzletben egy billentyűzetet, amit USB csatlakozóval adnak kb.1500Ft-ért. Bedugod és minden oké lesz.

Ez ugyan olcsóbb, de kényelmetlenebb megoldás.

2010. dec. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!:) inkább megcsináltatom.:) billengyűzet(felesleges) az meg van itthon.. de inkább most azon izgulok h megtudják csinálni
2010. dec. 29. 14:15
 6/6 A kérdező kommentje:
kedves válaszolók. a probléma megoldódott!:)a billentyűt visszük kicserélni holnap
2011. jan. 4. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!