Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Leöntöttem a laptopom billenty...

Leöntöttem a laptopom billentyűzetét colával! Most mi lesz?

Figyelt kérdés

Tegnap este leöntöttem colával, a billentyűzetet elöntötte a folyadék. Papírtörlővel sima vízzel és zsepivel kitörölgettem és este nem csuktam le, hogy megszáradjon.

Viszont a space félig-meddig be van ragadva. Próbáltam már kitörölgetni, de nem tudom.. lepattintani nem merem, mert lehet ezt nem lehet. Több billentyűt is nehezebb lenyomni, de főleg a space-t. Most mihez kezdjek? Nagyon félek! Évekig tartott mire összespóroltam a laptopra, és most elrontottam?! Ilyenkor mi a teendő? Szerelőt hívni aki megmondja mit csináljak, vagy mi?

Egyébként a billentyűk között nagy rés van. [link] (pont ugyanilyen)


2012. ápr. 15. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenféle képpen vidd szakértőhöz mert a cukor miatt be fognak ragadni a billentyűk.Kimosható de ki kell venni a gépből.
2012. ápr. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És milyen szakértőhöz? Szervízbe?
2012. ápr. 15. 12:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Oda hát. És ha ennyit spóroltál rá akkor miért iszol italt a gép közelében? Mondjuk én is hiába beszélek a lányaimnak amikor meg leöntik jön a sipítozás...
2012. ápr. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Baleset volt, de már én is megbántam. (mondjuk már a sajnálkozás sem segít)

Köszi :)

2012. ápr. 15. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!