Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ez szerzői jog megsértésének...

Ez szerzői jog megsértésének számít?

Figyelt kérdés
Szeretnék készíteni egy felhasználói videót egy smart tv-ről amiben videókból zenei klippekből és filmekből is lennének részletek. Ha ezt feltöltöm a you tube-ra akkor ez már törvényellenes?
2013. ápr. 4. 08:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha youtube törli akkor igen,de akkor nincs rá gondod,ha nem akkor meg mind1 és ne stresszeld megad.
2013. ápr. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem csak trailereket játszál le a tvn, akkor nem lesz gond, videóklippeket pedig inkább ne mert törölni fogják a videót.

Én például egy saját készitésű Irigy Hónaljmirigy koncertvideót töltöttem fel, de kitöröltették szerzői jogsértés miatt, azóta nem tudod 15 percnél hosszabb videót feltölteni

2013. ápr. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!