Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyi lehet az élettartama...

Joe Makepeace kérdése:

Mennyi lehet az élettartama egy írott DVD CD-nek, vagy audio CD-nek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez sok mindentől függ, tehát például, hogy milyen hőmérsékleten van tárolva, nagyon hajlítgatva van-e, stb., de mennyi amennyi elvárható lenne, mert én kétségbeejtően rövid élettartamról hallottam! Ha majd lesz a DVD helyett más technikai fejlesztés, amire ki lehet menteni a dolgokat róluk, más adathordozó, akkor nyilván majd azokra mindenki át tudja menteni a CD-k, DVD CD-k tartalmát, na de ha ki sem tart addig...

Elvileg a CD-nél úgy mondták anno, hogy "örökéletű"!...



2013. ápr. 7. 21:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Függ attól hogy 2 filléres CMC Magnetics gyártotta CD-t és DVD-t veszel-e, vagy Mitsubishi gyártotta Verbatim AZO rétegűeket. Az utóbbi jóval több ideig lesz életben, mint a CMC Magnetics diszkjei
ápr. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!