Lehet kapni erre a célra szánt kamerát Magyarországon?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=OqffM..



A fenti videóból származó felvételek Oroszországban készültek. Ott azért használnak ilyen kamerákat, mert sok a cserbenhagyásos baleset, és még ha ott is marad, akkor simán rád mondhatja, hogy a Te hibád, és mivel eléggé korrupt a rendszer, olvastam nem egy ilyen szomorú esetről. Ezért használnak ilyen, (elvileg) olcsó kamerát, hogy bizonyítani lehessen az igazad. Sajnos itt is egyre több az ilyen eset, ezért érdekelne a dolog. Lehet ilyen kamerát kapni nálunk? Vagy esetleg oldjam meg házilag? Ezeknek mekkora a tároló kapacitása? Rá kell kötni a kocsira, vagy külön táp egység gondoskodik róla?



2013. ápr. 8. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet. Van memóriakártyás, éjjellátós, GPS-be építve is. Google!
2013. ápr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tucatszám, itt egy:

[link]

2013. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. válszoló. A google csak akkor tud segíteni, ha tudom mit keresek...


2. válaszoló. Köszönöm ez hasznos volt.


Még jöhetnek hasonló linkek :)

2013. ápr. 8. 21:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Teszt

[link]


[link]



bolt

[link]

2013. ápr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a mobilom van a kocsi ablakában.

Van sok letölthető program hozzá, rögzíti a GPS adatokat is a felvétellel együtt, sebesség, pozíció.

Be van dugva egy autós töltővel, 16 gigás kártya benne, ha aznap nem volt semmi, akkor letörlöm a felvételt.


[link]

2013. ápr. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!