Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol, és milyen áron tudok...

Hol, és milyen áron tudok nagysebességű kamerát vásárolni Magyarországon, amivel lassított felvételeket csinálhatok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 11:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%

Ne akarj ilyet venni, mert nem tudnád megfizetni.

Meg az ilyen felvételhez nem csak kamera kell, hanem lámpák, állványok, számítógép, szoftver, stb, szóval nem egyszerű a készlet és nem is olcsó.

Mindez milliós nagyságrendű tétel.

2011. febr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
A kérdésre nem kaptam választ.
2011. febr. 6. 22:02
 3/21 anonim ***** válasza:
48%

[link]


[link]


[link]


vagy Magyarországon a StudioTech.


De hidd el, hogy erre nem lesz pénzed, mert a teljes készlet az összes cuccal együtt milliós nagyságrendű, szóval nem szívatni akarlak, meg nem szórakozom veled.


Ráadásul nem is értesz a kezelésükhöz szvsz, tehát ezért is gondolom komolytalannak a kérdést, meg aztán a nemzetközi tendenciának megfelelően akinek professzionális filmtechnikára van szüksége, az nem vásárol, hanem bérel. De az is marha sokba kerül, nézzed csak meg a Sparks oldalát...

2011. febr. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Értem, köszi!

De biztos vagyok benne hogy olcsóbban is hozzá lehet jutni, márcsak abból is kiidndulva hogy az uncsitesóm telefonjában puszta extraként van 120 fps-el történő felvételi lehetőség, és már ezzel is látványos videókat tudtunk csinálni.

2011. febr. 7. 14:34
 5/21 anonim ***** válasza:
0%

120 fps az nem lassítás, csak játék. A rendes lassítás minimum 500-1000 fps-től kezdődik.

A komoly technika ennyibe kerül, ezt nem lehet sufnituning-módon megoldani.

2011. febr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Hát persze h játék. Pont e célból kellene. És mondom már ennél is lehet látványos videókat készíteni, szóval örülök hogy ennyire jártas vagy a lilliókat érő cuccok terén, de ezzel az okoskodással nem vittél közelebb a válaszhoz.

ez van

2011. febr. 8. 14:13
 7/21 Rahmanyinov válasza:
94%

Jelenleg én is ilyen gépet keresek, hasonlóan szórakozás gyanánt.

Van egy Casio digitális fényképezőgép, ami képes 1000fps videófelvételre is és megfizethető az ára: újonnan kb. 120 ezer HUF.

Itt egy link: [link] .

Remélem, tudtam segíteni! Üdv,


Rahmanyinov

2011. febr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
Mit akarsz vele filmezni? Villámlást?
2011. ápr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
meg sok dolgot ami érdekes lehet lassítva :)
2011. ápr. 13. 14:02
 10/21 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne mert én villámlást akarok lassítva és jó minőségben felvenni (min. 320 x 240) és megfizethető áron (max. 150000 Ft). Hogy látszódjon is valami belőle ahogy lecsap ahhoz kell minimum 1000 fps.
2011. aug. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!