Milyen filmet nézzek meg először az újonnan vásárolt 3D Tv-men?

Figyelt kérdés
Most vásároltam egy 3D-s, led-es, FullHD-s, 32 coll átmérőjű Samsung Tv készüléket és olyan filmek érdekelnek amelyeket érdemes letölteni 3D-ben, vagyis vissza tudják adni az élményt és lehetőleg ingyenesen nézhetőek/letölthetőek az internetről. Ha esetleg valaki tud olyan weboldalt ahonnan letölthetőek ilyen filmek, a kommentekben webcimeket is szivesen várok. Előre is köszi!
2013. ápr. 12. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:

- Avatar, ez ugye a 3D úttörője, bár ha nem IMAX-be nézed akkor kb mindegy, hogy 3D-e vagy sem, semmi plusz élményt nem ad hozzá az extra dimenzió (láttam már sima 3D moziban is, rosszabb volt, mintha csak simán 2D-be néztem volna meg)

- How to train your dragon, ez animációs, de pont ez miatt bármit megtudnak csinálni és tényleg nagyon jó 3D-ben, talán a legjobb, ezzel kezdenék


Illetve ezen kívül szinte csak az animációs filmek amiken tényleg sokat dob a 3D.

Meg a 3D-s dokumentumfilmek, Space Station 3D meg akármi.

"Normál" filmeknél max 1-2 jelenet van, ahol rágyúrnak a 3D-re, szóval azokat mindegy miben nézed.

2013. ápr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha volt pénzed 3D led-es,full HD tv-re,akkor Dvd-re is kellene hogy legyen pénzed.
2013. ápr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, de nem értem hogy a DvD lejátszó hogy jön ide? A Tv-nek van usb portja amivel pendrive-ról nézhetek filmeket, de ha ez nem lenne elég HDMI-vel szeretném a géphez csatlakoztatni a TV-t és igy nem kell hogy külön DvD lejátszóm is legyen :)
2013. ápr. 12. 20:15
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha valakinek van még ötlete szivesen várom :)
2013. ápr. 13. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!