Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Meddig bírja egy 6 cellás 48w...

Meddig bírja egy 6 cellás 48w akksi?

Figyelt kérdés
Új a gépem, elsőre 10-12 órát töltöttem,de csak 2,5-3 órát bír. Ez normális?
2013. ápr. 16. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy normális. A Li-Ion aksikat nem kell formázni, lemeríteni sem szabad teljesen (hagyni kell a gépben folyamatosan, amikor lehet kábelről használni)

Az üzemidő nagyban függ a gépedtől, amiről semmit nem tudunk. Valamennyivel növelhető, ha leveszed a fényerőt, kikapcsolod a wifit és ne használsz erőforrás igényes alkalmazásokat.

2013. ápr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Sony vaio SVE1511J1EW. Elég laikus vagyok a témában... Főleg akksival szeretném használni, azért is fontos, hogy jól töltsem. (suli, könyvtár stb) Szóval ne merítsem le teljesen, de mi a helyzet azzal, hogy mikor tehetem töltőre? Pl. 80 %-on van, de tudom, hogy még legalább 2 óráig kell használnom és most van lehetőségem, akkor feltehetem tölteni?
2013. ápr. 16. 18:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Bármikor töltheted. Nem befolyásolja jelentősen a az akku élettartamát.
2013. ápr. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2013. ápr. 16. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!