Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ps3-at szeretnék venni, de...

Ps3-at szeretnék venni, de pár dolog nem világos tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Nos a lényeg , hogy neten szeretnék játszani ezért nekem nem kell a tört konzol. Neten találtam is 2 jó gépet 250 GB vinyóval. Viszont az egyik ezt írja: A 3.55 szoftver van rajta és egy csomó játék van vinyon meg cd-n is van. A kérdésem tehát a következő: ez egy tört konzol? neten bannolnak vele , ha elkezdek játszani?

2013. ápr. 23. 12:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Használt gépet nagy rizikó megvenni de te tudod.

Módosított géppel a PS3 esetében sem tudsz online játszani.

2013. ápr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Már csomó használt cuccot vettem így :) Odamegyek kipróbálom átgondolom felteszek iszonyat sok kérdést :D

De köszönöm a választ.. cask ezzel még mindig nem vágom, hogy most ez egy tört gép lehet? Vagy nem tört csak nem volt frissítve?

2013. ápr. 23. 12:43
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Hiába teszel fel kérdést,ha nem látsz bele. Ha másnap meghal benne a lézer mit tudsz csinálni?!
2013. ápr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Semmi baj a használttal, pláne a használt PS3-mal, ha az működik, akkor nem fogja hamar megadni magát.

Egyébként a 3.55-ös az tört, fel sem enged PSN-re amíg nem frissítettél a legújabb szoftverre, azt viszont nem tudom tudják-e ellenőrizni, hogy fel volt-e valaha törve, biztonság kedvéért inkább nem venném meg.

Amit ajánlok, hogy hardverapro.hu-ról vegyél egyet, és slim-et.

2013. ápr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Csak tisztázás képp:

valszeg a gépen kmeaw van tehát CFW nem ofw aka ingyen szedhetsz le hozzá játékot... (bár én frissíttetném a tulajjal 4.40 es cfw-re, mivel 3.55 cfw-k már elég lejártak..)


HA neten akarsz játszani akkor ofw-re is tudod frissíteni bár inkább akkor olyan gépet vegyél ami nem törhető 3000-4000 széria hogy aki törtet akar venni találjon [ez csak 1 kedvesség xD]


Illetve 4.40 CFW-n is tudsz netezni max bannolják accodat az nem nagy cucc mivel létrehozol 1 új accot és play again...

2013. ápr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ugyan azt mondom mint "balul1977" nem látsz bele a gépbe és tök mindegy hogy PS3 vagy Xbox esetleg más műszaki cuccról van szó.


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorako..

2013. ápr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mint már mondottam már vettem neten így és nem félek attól hogy használt. Látszik a gépen , hogy szép megkímélt állapotú-e vagy sem , higyjétek el. Így már értek mindent köszi .. nem volt világos ez a cfw ofw dolog, de akkor a tört is elég jónak tűnik :DDDXD just kidding. Én is hardverapron nézegetem.. :) Köszi a válaszokat! :)
2013. ápr. 23. 13:26
 8/10 anonim ***** válasza:

by the way én is használtan vettem...

Kicsit féltem de mikor megtudtam hogy mediamarkba lett véve mondtam h tuti jó lesz...nem azé mert media markba lett véve hanem azért mert ha kiadsz +20ezerrel többet 1 konzolért vigyázol rá mint állat XD

azóta megy rendesen.


Játszottam rajta olyan 20 percet megfogtam milyen meleg... akkor wifi müködik-e... illetve nem e zörög a ventilátor mint állat

2013. ápr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

cfw,röl egyszerüen lehet ofw re frissiteni recovery modbol: nyomd hosszan a bekapcs gombot amig ki nem kapcsol. nyomd ujra a dupla pittyegesik es itt pendriverol lehet ratelepiteni. lehet a ps fomenujebol

lehet rarakni. bocs telefonrol irtam.

2013. ápr. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. máj. 9. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!