Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mi az a W/s? Watt/ secundum,...

Mi az a W/s? Watt/ secundum, az oké, de nem értem mi ez akkor pontosan? Orgona levegő motorokat gyártó cégnek tolmácsolok. Kicsit leragadtam, mert pár dolog nem világos! Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Azt írják, hogy az orgona levegő motor levegőnyomása: 80-120 mm / Ws, és a nyomómagasság 105-120 mm / Ws. Akkor ez most mit jelent? A főnököm sem tudja elmagyarázni, nem ment bele a részletekbe, de nekem tudnom kellene, ha értékesítem a terméket. Előre is köszi, ha valaki tudja a választ!

2013. jan. 3. 13:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%

1 másodperc alatt kigugliztam.

Remek munkaerő lehetsz.

A Ws nem ugyanaz, mint a W/s, nem is értem már ezt hogy sikerült félrefordítani.

Nem watt per secundum, hanem watt szor secundum, ami pedig ugyanaz mint a (J) Joule, vagy (Nm) Newtonméter.

2013. jan. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
nem a munkavégzésemmel kapcsolatos véleményed érdekelt, de azért kösz! ettől még nem értettem meg mi történik az orgona belső motrában sajnos. esetleg ebben is tudsz segíteni? a guglizás nekem is megy amúgy! na mindegy! majd megkérdezek egy hozzáértőt! igazából olyantól vártam a választ aki ért az orgonákhoz!
2013. jan. 3. 14:05
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
2013. jan. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
16%

Biztosan rengeteg embert találsz majd itt, aki ért az orgonákhoz, ettől függetlenül az elsőnek van igaza, előbb talán normálisan el kéne tudni olvasni azt, amit fordítasz, és csak utána nekiállni lefordítani.


A Ws az a Joule. És ez nem csak az orgonák esetében igaz, tehát nem kell hozzá ismerni az orgona működését.

2013. jan. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
köszi, jó fejek vagytok! 3 nyelven beszélek, 6 éve tolmácsolok olaszoknak, köztársasági ösztöndíjas vagyok, úgyhogy azért konyítok hozzá picinyeim hogy kell fordítani! de azért kösz a segítséget! igaz is, itt nincsenek művelt emberek! felesleges volt feltenni a kérdést! azért köszike!
2013. jan. 3. 20:33
 6/21 A kérdező kommentje:
guglizni én is tudok, de attól még nem értem meg, hogy halad át a levegő az orgona motrán! de ti biztos tudtok mindent, annyira okosak vagytok és annyira tudjátok oltani az embereket! kívánok nektek ugyanilyen "segítőkész" embereket az életetekben! na kösz!
2013. jan. 3. 20:36
 7/21 anonim ***** válasza:
39%

Az vagy persze, köztársasági ösztöndíjas, meg 28 nyelven tolmács, de egy helyes mondatot még nem sikerült leírni, meg egy mértékegységet nem sikerült helyesen elolvasni, meg 3 szót sem sikerült a gugliba bepötyögni...

Annyira vagy te tolmács, mint amennyire a seggem szépségkirálynő.

2013. jan. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

kisebbségi komplexusod van öcsém?jaj de jót szórakozok :-D

viccessé tetted a napomat :-D

2013. jan. 3. 20:43
 9/21 anonim ***** válasza:
19%
Az egész életed elég vicces lehet. :D
2013. jan. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
ha akarod belinkelem a vizsgabizonyítványaimat, a diplomámat, meg az okleveleimet! na erre mit lépsz kispajtás?
2013. jan. 3. 20:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!