Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdekelne a véleményetek...

Érdekelne a véleményetek erről a TV-ről: LG 47LM620S CINEMA SMART 3D LED televízió ár: 239.900Ft Megéri vagy sem? (passzív 3D mellett már döntöttem)

Figyelt kérdés

Milyen specifikációt érdemes néznem?

Pl: képfrissítés ennél a modellnél 400Hz ami sztem már jó.


Várom a véleményeket.

Köszi.



2013. ápr. 24. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:

400 Hz is kamu mint az összes többinél.

A legnagyobb parasztvakítás a 3D TV de felesleges magyaráznom, mert úgyis veszi a sok okos. Közben pedig egy nagy nulla a technológia és alig van 3D-s film.

2013. ápr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De csak a passzívon "egy nagy nulla" mert kisebb lesz a kép felbontása mint a régi tv képernyőjén volt.

Egyébként a térhatás lélegzet elállító élményt jelent.

Akkora pluszt, amit már plusz dimenzióban számolunk.

2013. ápr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az meg, hogy alig van 3D film...

de hiszen a '70-es években éppen azon kellett ugyanígy (személyesen) vitázni egyes emberekkel, hogy


"a színes tv-nek nincs létjogosultsága, mert a színeknek közük nincs a valósághoz és nincsenek is színes adások, legfeljebb az a néhány óra a 2-es kísérleti csatornán, és különben is, akinek nincs annyi fantáziája, hogy a természetes színeket bele lássa a fekete-fehér képbe, az beteg ember.",


Mert akkor még tényleg ezekről vitáztam a Keravill boltban eladóként a kollegáimmal. Aztán kinőtte a színes tv a szkeptikusokat. A 3D tv is ki fogja nőni mert jelentősen közelebb hozza a valóság élményét.


Később jönnek majd a szemüveg nélküli, bizonyos szög tartományon belül körbe járható látányok, a látvánnyal mozduló fotelek.


Egyébként ha véleményt kértél, akkor el kell mondanom, a passzív mellett nagyon rosszul döntöttél.



Szerintem olvasd el a következő fórumon a

"(#24194) trol75 2013-04-24 16:11:55" számú hozzászólás környékétől azt a néhányat ami utána következik. Érdemes.


[link]

2013. ápr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyszer biztos jó lesz majd a 3D technológia de jelenleg parasztvakítás.

Majd 10 év múlva visszatérhetünk rá.

Majd mikor szemüveg nélkül lehet nézni és tényleg élményt ad majd akkor jó lesz.

Jelenleg még moziban sem tökéletes az élmény.

2013. ápr. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem neked el kellene menni egy Médiamarktba, ott rengeteg féle tv van beüzemelve és ki van téve eléjük a hozzá illő szemüveg is. Ezeken megy a 3D demó anyag.


Éppen ma jártam ott és néztem ahogy egy nő felteszi a szemüveget és nézi a videót. Aztán mond valami meglepődöttet és félre kapja a fejét.

Persze a képernyő felől könyvek repültek ki, legalábbis virtuálisan. Nem szokott hozzá a hihetetlenül valószerű élményhez. Szóval ha elmész és megnézel egy ilyent, akkor más lesz a véleményed.


Persze az is igaz, hogy az élményt lehet majd egyszer tovább fokozni. De addig meg kell elégednünk, hogy csak látjuk a képet de nem tudjuk megérinteni, (azt valószínü, hogy nem is fogjuk tudni).


Persze, hogy az lenne amit választanánk, ahol a filmből kilép a szép csaj és bebújik mellénk az ágyba, de miről álmodozunk... Egyelőre érjük be azzal ami már elérhető.


Ami majd az unokáinknak jut, azt hiába is akarnánk most elérni. Viszont önmagunkat büntetjük, ha lemondunk a pillanatnyilag adott lehetőségről.


Többre vágyni mindig lehet, de azér nem kell megvonni magunktól azt ami már elérhető és plusz élményt ad, nem is akármilyent!


Mondom, nézz meg egy kimondottan jó 3D demót. Azok ilyenek. A filmeknek még van fejlődni valójuk, de a megjelenítő már alkalmas a tényleg jó élmény létrehozásához.

2013. ápr. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!