Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezd el érdeklődni a...

Mikor kezd el érdeklődni a most 12hetes kisfiam a társaság, televízió iránt? Sajnos egyszobában lakunk, és most még békésen alszik a tv, és beszélgetés mellett, de meddig marad így?

Figyelt kérdés
nem látja a tv-t, meg minket se, de egy légtérbe vagyunk, csak egy paraván van a kiságy elött este, ha alszik.most nem zavarja semmi, de meddig marad így?nem akarom őt zavarni, de azért mi is élnénk az életünk, amihez ugye hozzá tartozik a társalgás, híradó, egy-két film megnézése.csak félek, nem tud majd aludni tőlünk.vagy ha most így szokja/szokta meg nem lesz gond?
2008. okt. 21. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha elejétől így van így szokja,és nem lesz gond.Nálunk a két szobát egy ajtó választja el amit sosem csukunk be,és persze mi is nézünk tv-t,stb,és ha alszik,sosem ébreszti fel,igaz nem túl hangosan hallgatjuk,sztem ha ti sem hangosan,és tényleg így van elejétől nem fog változni,és nem fogja zavarni,boldog babázást!
2008. okt. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem 4 hónapos a babám és velünk alszik egy szobába(ágyba).Van saját ágya és saját szobája is de ott csak nappal van.Őt egyáltalán nem zavarja a tv az alvásban.Kb.1 hónapja ha ébren van nézi is.Szerintem ha a babád megszokja a zajokat később sem fog ez Neki gondot okozni és fog bírni pihenni!Csak a hirtelen éles zajokat próbáljátok kiküszöbölni mert arra felriadhat.
2008. okt. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igen, így vagyunk amióa hazajöttünk a kórházból, csak gondoltam ha nyitottabb lesz a világra estleg zavarni fogja.

persze nem bömböltetjük a tv-t és mi sem kiabálunk

:)

boldog babázást nektek is

2008. okt. 21. 20:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell, hogy zavarja, ha pici korátol hozzászokik. Az én babám 7 hónapos, ha egyszer elalszik, nem zavarja sem tv, sem a rádio, sem a beszéd, sem porszívo, sem a konyhamixer. De pici korátol kezdve így volt: beszéltunk, tévéztunk, de "normálisan" (nem susogtunk, de nem is kiabáltunk).
2008. okt. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!